SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytanie co do bilansu kalorycznego a SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Witam,
Niedługo będę zasięgał Waszych opinii co do pierwszego cyklu na samym testosteronie, jednak zanim to nastąpi chciałbym poznać odpowiedź na pytanie:

Co nastąpi podczas brania teścia z dietką ale przy lekko ujemnym bilansie kalorycznym, tzn ok. 2450 kcal?
Jest to u mnie wyliczone na lekką redukcję i zastanawiam się czy pomimo brania teścia i tak będą przyrosty czy jednak nastąpi głównie redukcja.

Szczerze czekam na info i z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94347 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
albo redukujesz albo masujesz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Czyli przy moim bilansie (lekko ujemnym) będzie fat schodził głównie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Pewnie tak, ale żeby ograniczyć spadki masy mięśniowej jest potrzebna też wysoka podaż białka i trening siłowy.
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Czyli suma summarum lepiej podczas cyklu (pierwszego) skupić się na tym aby jednak ten bilans był nieco na plusie a o redukcji pomyśleć dopiero po tak?

Czy 2g białka / kg podczas cyklu wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
2g w zupelnosci wystarcza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
malomowny
Czyli suma summarum lepiej podczas cyklu (pierwszego) skupić się na tym aby jednak ten bilans był nieco na plusie a o redukcji pomyśleć dopiero po tak?

Czy 2g białka / kg podczas cyklu wystarczy??


Trochę wóz idzie tu przed koniem. To nie jest tak, że "jaki bilans kalorii powinien być na cyklu" tylko raczej po co Ci ten cykl? Jaki masz staż, cel? Wypełnij ankietę działu.
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13109
Amg - dzięki! :)

MelloPL - Spokojnie, tak jak napisałem wyżej, niebawem w osobnym temacie wszystko rozpiszę jak Pan Bóg przykazał, bo wiem, że trzeba ankietkę wkleić, a póki co chciałem tylko zasięgnąć kilka informacji :)

Temat można zamknąć i raz jeszcze dziękuje za cenne uwagi



Zmieniony przez - malomowny w dniu 2018-07-16 14:12:26

Zmieniony przez - malomowny w dniu 2018-07-16 14:12:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mellopl
malomowny
Czyli suma summarum lepiej podczas cyklu (pierwszego) skupić się na tym aby jednak ten bilans był nieco na plusie a o redukcji pomyśleć dopiero po tak?

Czy 2g białka / kg podczas cyklu wystarczy??


Trochę wóz idzie tu przed koniem. To nie jest tak, że "jaki bilans kalorii powinien być na cyklu" tylko raczej po co Ci ten cykl? Jaki masz staż, cel? Wypełnij ankietę działu.
dokladnie
wypelnij to i wklej bo niw wiadomo co Ci doradzac i czy saa sa Ci potrzebne
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ja myślę, że pewne pewne przyrosty będą, jak przybijesz po raz pierwszy, nawet na redukcji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
xorton
Ja myślę, że pewne pewne przyrosty będą, jak przybijesz po raz pierwszy, nawet na redukcji.
ja tam w bajki nie wierze
chyba ze mowimy o przyrostach od wysokiego estro


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-18 13:50:14

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-18 13:51:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrobiłem 1 zastrzyk teścia

Następny temat

Cykl na propku

WHEY premium