SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytanie - szybka odpowiedź??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2570
Siemka.
Nie widziałem tu tematu typu "Pojedyncze pytania" wiec pisze osobny.
Mam brata, któremu nie umiem pomóc więc pisze jaki ma problem. Oto to co napisał:
"Wiec moja sprawa wyglada tak - mam za małą klatke piersiową i troche za duży brzuch - nie wyglada to tragicznie ale nie podoba mi sie lekki tłuszcz. i nie wiem co zrobic - czy masa czy rzeźba najpierw. Bo muszę podrasować klatke i spalić brzuch. Kupiłem sobie Xpanda najnowszego i nie wiem co dalej kupić - diete mam taką pół rzeźba pół masa - czyli w normie kalorie. Mam ok. 120 zł i na co konkretnie mam to przeznaczyć? Prosze tylko o konkretne dobre suple."

Coś ktoś pomoże? Ja sam mam jedno pytanie - jaki jest najskuteczniejszy (jakość/cena) spalacz trłuszczu - mogę się nawet trząść w nocy ;p

Z góry dzięki za odpowiedź.

Grunt to się nie poddawać ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91855
brat niech sie zdecyduje,odłozy xp na półke i zacznie cwiczyc regularnie i dobrze jeść.

apropos spalacza:
http://www.sfd.pl/SPALACZE_stacki_-_Zestawienie-t201169.html
ale pamiętaj że to tylko dodatek do dietki redukcyjnej i aerobów.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16713
neich zostawi xp
ulozy diete reudkcyjna i cwiczy
pozniej wrzucic na mase xp
chyba ze ma miesnie
to wtedy xp + spalacz

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2570
I to jest ten problem ;/ Jeśli zrobi rzeźbe to bedzie wyglądał jak kij ;/ Wiec musiałby ćwiczyć na mase i wtedy xp a potem dopiero dieta redukcyjna? Problemem nie jest to jak to zrobić tylko co wybrać. I jakiś dobry dodatek do xp jak już się zdezycuje? Dzieki za odp.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1836 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16130
Żeby utrzymać masę trzeba dużo jeść, czyż nie? Nie mylę się chyba :P. Więc moja rada jest taka żeby najpierw spalił to g**** a potem masę robił. Thermospeed będzie dobry może połączyć go z jakimś fat burnerem. I polecam Biegać, jeździć na rowerze, wchodzić po schodach i nic nie jeść (jak ja teraz np. :P). Jednym słowem niech teraz na maxa jedzie, męczy się, aż będzie srać tym wszystkim! A potem dietka, i odżywy. Polecał bym mu do tego białko i/lub aminokwasy BCAA. Ale wiadomo trochę kosztuje. A i niech się nie martwi że będzie wyglądał jak patyk, niech myśli o przyszłości :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16713
jodełko - nie mow takich rzeczy zeby nic nie jadl
nic podobnego. dieta musi byc. najpierw zalozmy -500kcal i stopniowo obcinac. zeby nie zrobil balaganu w metabolizmie. bo pozniej bedzie ciezko z dobrej jakosci masa.

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1836 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16130
To - nic nie jadł to w przenośni oczywiście :). Chodziło mi żeby bardzo mało, jakieś skromne śniadanie, skromny obiadek, i potem skromny podwieczorek, W sumie zależy ile ty jesz. Ale pamiętaj, jedz mało i nietłusto. I po godzinie 18 najlepiej nic nie jedz bo organizm nie zdąży to spalić(w sumie zależy co potem robisz, ale lepiej nie jedz po 18 :P).
PS: Ja potrafiłem ponad 24h jechać na suchej kromeczce batona małego i wodzie mineralnej(smak cytryna;d), ale potem w sumie nie było siły biegać...

I rób dużo brzuchów, przed spaniem, tak np. ja robie 4 serie po koło 40, a odstępy niecała minuta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95989
To nie jest redukcja tylko głodówka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16516
Jodełko

Pomyliłeś fora, to jest dla ludzi zainteresowanych sportem i zdrowiem, nie anoreksją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No to co konkretnie ? Niektórzy uważają, ze najpierw masa potem redukcja - inni odwrotnie. więc?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2969 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26817
jodełko no coments , ale z tym sportem to Ty masz chyba niewiele wspólnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM + Mono??

Następny temat

pomoc kreatyna