SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie przybranie masy miesniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3245
Prosze o odpowiedzenie mi na pytanie jak szybko przybrac masy miesniowej mam 14 lat 182cm wzrostu waze 63 kg..k***ica mnie chwyta jak widze jakies pieprzone plany...niestety nie jest w domu za bogato wiec nie moge jesc tego co chce tylko co mi mama poda jem sniadanie hmm kanapka z tym co jest drugie sniadanie w szkole tez z tym co jest obiad czasem jest czasem nie ma podwieczorek tez jakies kanapki kolacja kanapki z tym co jest...
wiec jak tu mam przybrac masy miesniowej...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
SZYBKO TO SIE DZIECI ROBI . Kolego szybko nic nie ma liczy sie praca praca praca a bedziesz widzial efekty . Przede wszystkim zacznij czytac 10 wskazowek zywieniowych i zacznij sie ichstosowac oraz przed do dzialu trening dla poczatkujacych i tampoczytaj i ulóż dobry plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
po pierwsze musisz jeść regularnie 5-6 posiłków,

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Tak jak wyżej i powoli zastępuj biały chleb razowym, ziemniaki ryżem czy kaszą. Dużo drożej nie wyjdzie.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
produkty jak najmniej przetworzone plus do 10 wskazówek dorzuciłbym jeszcze podstawy ukł diety

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na rzeźbę do oceny

Następny temat

Masa, Odżywianie i wzrost

WHEY premium