SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie i tanie - dla zabieganych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Jakie znacie szybkie posiłki do zrobienia w ciągu dnia, które będą, wiadomo, pełnowartościowe? Nie mam czasu robić i jeść dziennie 5-ciu posiłków, gdzie przygotowanie zajmuje ok. 20 minut, a zjedzenie drugie tyle. 5x 40 minut to wychodzi ponad 3 godziny (a i tak policzyłem przy pospiesznym jedzeniu, bo normalnie jem 30 minut, jak jest kopa jedzenia).

Z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ze spędzeniem połowy życia w kuchni przesadzasz, na prawdę zależało by Ci na zdobyciu dobrej masy zrobił byś jak koledzy wyżej doradzają, tylko to wymaga wyrzeczeń. I na pewno nie potrwa to 3 godziny tylko w 35min można mieć wszystko gotowe i popakowane. Możesz jeszcze spróbować wariant z kanapkami jeśli lubisz. Ewentualnie dokupić jakiegoś gainera (co polecam tylko już w "ekstremalnych przypadkach) i zastąpić jakiś posiłek nim. Co do tłuszczu to we wszytskim trzeba znać umiar nikt na forum nie opiera diety na serach pleśniowych i może dlatego się o tym nie pisze a ty chcesz opierać na pierogach itp rzeczach, więc napisałem. Tyle peace

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nagotuj sobie ryż na cały dzień, upiecz piersi, zrób surówkę i pakujesz to wszystko w pojemniki i masz jedzenie.
Oczywiście możesz sobie ugotować trochę ryżu, trochę makaronu, kaszy czy tam czego chcesz. Możesz różne mięsa przyrządzać, tutaj pełna dowolność

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tez tak mysle. Wiekszosc osob tak robi, nic nie wymyslisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Z aktualnie wyszukanych potraw gotowych i na szybko (5 minut) polecam produkty firmy Virtu:

1. Pierogi z mięsem 400g - 30w(ęgle); 10b(iałko); 10t(łuszcz); 4,99 zł
2. Naleśniki z serem 400g - 22w; 6b; 11t; 4,99 zł
3. Naleśniki z truskawkami 1kg - 31w; 4b; 2,5t; 9,99 zł

Mogę od siebie powiedzieć, że jak dotąd jadłem naleśniki z serem (wyborne), jak i pierogi z mięsem (same w sobie są dobre - smażona cebula i jeść). Naleśników z truskawkami jeszcze nie próbowałem, ale jestem przekonany, że się nie rozczaruję.

Uważam, że są to bardzo dobre rzeczy na obiad w ramach ciepłego posiłku raz dziennie albo dużej części posiłków w ogóle (dla bogatszych). Każda paczka (naleśników to nawet dwie) dostarcza odpowiednią ilość składników odżywczych (na oko ;) ).

Owe produkty kupuję w Tesco we Wrocławiu. Jestem ciekaw Waszych opinii :)

Zmieniony przez - klangmasta w dniu 2008-07-06 23:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
o czym Ty mówisz?
gdzie nalesniki i pierogi do diety?

chyba tłuszczowej

Zmieniony przez - Wassup88 w dniu 2008-07-07 00:10:40

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście pełnowartościowe te pierogi i naleśniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Zapomniałem dodać, że wartości są podane na 100g (jakby się nie można było domyśleć).

Jeżeli nie o to chodzi - to o co? Dieta przede wszystkim składa się chyba właśnie z wartości odżywczych. Wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Na pierogach i naleśnikach to Ty daleko nie zajedzieszCo to za węgle w tych produktach a nie wspomne juz farszu jeżeli wogóle mozna nazwac to farszem mięsnym w pierogach.Czy wiesz jakiej jakosci jest białko w farszu pierogów z mięsem, a jesli chodzi o pierogi z truskawkami to nie wiem czego oni tam dodają ale napewno nie truskawek tylko coś przerobionego co przypomina truskawki chyba same cukry proste.Troszke białka w naleśnikach z serem no będzie napewno ale o czym tu mówić jak to wszystko z super marketu.A jeszcze zapomniałem napisać że jak dodasz jeszcze smażona cebule na oleju do pierogów z mięsem to juz będzie SUPER hehe

Zmieniony przez - karol2622 w dniu 2008-07-07 01:45:02

Zmieniony przez - karol2622 w dniu 2008-07-07 01:46:21

Zmieniony przez - karol2622 w dniu 2008-07-07 01:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Pozostaje mi osobiście to przetestować - ważę 66 kg przy 188 cm, więc cokolwiek bym nie jadł, na pewno pomoże mi to w rozroście masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
W rozroście masy tłuszczowej na pewno.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 286
Wiedziałem, że to ktoś dopisze...

Widzę, że krytyka stoi na wysokim poziomie. Macie sami coś do zaproponowania? Bo nie wierzę, że jedynym sposobem by dobrze się odżywiać, jest spędzenie połowy życia w kuchni.

A co do tłuszczu - no już bez przesady. Ile tam tego tłuszczu jest? Mam wrażenie, że patrzycie tylko na ilość tłuszczu pomijając inne elementy. Jakoś do serów pleśniowych nikt się nie przywala, a mają tego tłuszczu 3 razy więcej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym zastąpić TWARÓG!

Następny temat

Gazy- prosze pomoc i ocenic moją dietę

WHEY premium