SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki rozrost klaty

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 581
Witam. Od razu piszę że nie jestem sezonowcem ani nie robie "zestawu imprezowicza". Na siłownie namówili mnie koledzy i ćwicze na ich siłowni od +- miesiąca. Od września będę w internacie i nie mógłbym z nimi ćwiczyć, a że mi się spodobało zakupiłem własny sprzęt i ćwiczenie będę kontynuował. Od początku ćwiczę wszystkie partie. Każdą raz w tygodniu + 2 dni przerwy(wtorek i niedziela). Zacząłem diete no i są efekty od 55 do 59 kg w 3 tygodnie no i na klate 5 kg więcej nogi i barki tak samo. Jedynie pleców nie zwiększałem bo mam z nimi kłopoty i nie mogę ich nadwyrężać. Teraz o co mi chodzi. Takim planem planuje ćwiczyć cały czas że każdą partię raz w tygodniu itp... ale wypadła mi taka sytuacja że przydało by mi się trochę więcej mięśnia w klacie w... 20 dni ;/ Wiem że za dużo to ja nie zrobie w te 20 dni ale moglibyście mi polecić jak ćwiczyć najefektywniej klate, nawet kosztem innych partii? Po tych 20 dniach wracam z powrotem do ćwiczenia wszystkich parti równo ale nie ukrywam że za 20 dni przydałby mi się zestawi imprezowicza ;/ Jak zrobić 6ciopak przy mojej masie w 20 dni to wiem( z utrzymaniem go gorzej :p) , ale co z klatą to nie mam pojęcia ;/ Trochę mi przez ten miesiąc urosła(nawet koszulka mi się na miejscu klaty podnosi :D), ale przydałoby się trochę więcej.

Z góry dzięki za pomoc.

//edit zapomniałem rozpisać jak ćwiczę
No to duże partie mięśniowe ćwiczę samotnie tzn. jeżeli robie jednego dnia plecy to są to tylko i wyłącznie plecy. Razem robie tylko triceps z bicepsem. Barki oddzielnie, klata oddzielnie tak samo plecy, a uda z łydkami.

Wykonuje 4 ćwiczenia po 4 serie od 8 do 12 powtórzeń. Większy ciężar = mniej powtórzeń.

Trening klaty - raz w tygodniu
4x8-12 wyciskanie płasko
4x4-6 pompki na poręczach z ciałem pochylonym do przodu
4x8-12 wyciskanie na skosie
3x8-12 rozpietki

A no i jeszcze jedno wyciskam na klate 50 kg więc robie serie z 40kg.
Zmieniony przez - ShadowEnt w dniu 2014-08-09 13:21:44

Zmieniony przez - ShadowEnt w dniu 2014-08-09 13:22:09

Zmieniony przez - ShadowEnt w dniu 2014-08-09 13:23:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1601
lepiej sobie odpuść bo żeby klatka ci urosła potrzebujesz masy mięśniowej a w dwa dni nie zrobisz ekstremalnie dużo mięśnia i mało tłuszczu lepiej zabierz się za pożądny trenning całego ciała a za rok może jakieś efekty się pojawią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1601
miko2134
lepiej sobie odpuść bo żeby klatka ci urosła potrzebujesz masy mięśniowej a w 20 dni nie zrobisz ekstremalnie dużo mięśnia i mało tłuszczu lepiej zabierz się za pożądny trenning całego ciała a za rok może jakieś efekty się pojawią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 581
Smutna to wiadomość, no ale Goku też nie ćwiczył tylko miesiąć :D Dobra idę ćwiczyć ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol barków.

Następny temat

dieta do oceny ekto

WHEY premium