SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki przyrost sily a sciegna i stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Witam mam pytanie czy przy bardzo szybkich przyrostach sily a stosunkowo malym stazem treningowym powinienem uzywac jakis srodkow ktore dodatkowo nawilza czy wzmocnia moje stawy i sciegna?
Ogolnie cwiczylem bardziej kiedy mi sie chcialo, wiadomo mialo sie zaskoki co jakis czas (podjazdy)...teraz wkoncu wziolem sie za siebie mam 25 lat 185cmm staż tak jak mowilem z przerwami ale doscyc czesto (po miesiac czasem wiecej) waze 89kg jestem w trakcie Massacry Olimpu.. jestem strasznie zaskoczony skokiem sily i dlatego te pytanie. W tym momencie cwicze 2 miesiac od tygodnia biore ten stack..tydzien temu wyciskalem na serie 75kg a dzisiaj ku mojemu zdziwieniu moglem zrobic juz 5x na ostatnia serie 90tką. Podejrzewam ze bedzie to szlo jeszcze bardziej i nie chce sobie czegos spiepszyc jak to sie mowi na poczadku.. jakas kontuzja czy cos nie bylaby mile widziana...
Z góry dzieki

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
To prawda przy znacznym wzroście siły i masy stawy, ścięgna nie nadążają i mogą wkońcu nie wytrzymać.

Nie wydaje mi się jednak, abyś naturalnie miał aż takie przyrosty siły i masy, aby dojść do tego stanu.

Jeżeli jednak chcesz być spokojny (przezorny zawsze ubezpieczony) to stosuj profilaktycznie kolagen i pamiętaj o dobrej rozgrzewce a po treningu koniecznie rozciąganie mięśni.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Co do przyrostów to ida znacznie szybciej niz sie spodziewalem stad ten temat. Wiec KOLAGEN. Zapytam w aptece. Rozgrzewke mysle ze mam dobra. A po treningu zawsze biore dosc goraca kapiel dla rozluznienia miesni nie wiem czy to dobrze ale chyba odpreza. Co do tego rozciagania miesni po treningu tu mnie zdziwiles. Nigdy nie robilem czegos takiego po treningu. W jaki sposob mam to robic??

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Tutaj masz wszystko napisane o rozciąganiu
http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.asp

na początku zawsze przyrosty są duże - nowy bodziec dla organizmu itp.

później już (niestety) idze coraz gorzej/wolniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
WOW dzieki za te stronke :)

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Na tym pozionmie "wielkie" skoki siły i przeciążenia... Nie kpij. Martwiłbym się jakbyś robił 230-180-270.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Sam nie kpij to nie moja wina ze TYYY musiales pracowac na cos co ja mam znacznie szybciej. Wiec daruj sobie bo wielki nie jestes. Pytanie zadalem nie po to bo mi sie nudzi tylko dlatego ze mialem pewne obawy. Poniewaz wczesniej mialem gangriona na nadgarstku tez od przeciazenia. I dosc uciazliwie naciagniete sciegno rozpietek czy jak to tam powiedziec po czym musialem zrobic 2 tygodniowa przerwe. Mysle ze takie tematy nie sa glupie i na pewno sie przydadza wiec sorry ale don`t fu**

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Najpierw zobacz sobie jakie wyniki ja robię, a potem pisz, że ja musiałem długo na to pracować, a "ty masz znacznie szybciej".

Podejrzewam, że to do czego doszedłem zajęłoby ci parę latek - przy zapieprzaniu takim o jakim na razie nie masz pojęcia - także

Chłopie, 90 kg to ja cisnąłem na płaskiej już na długo zanim na siłownię poszedłem i to po byle jakich treningach w domu od czasu do czasu, bez planu i bez techniki...

***

A co do przeciążeń - nie ma ryzyka przy suplementach i ciężarach tego rzędu.

Ścięgno rozpiętek? Widzę nowa fizjologia człowieka się tworzy

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-06-19 21:43:12

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Spoko spoko dopiero co zaczolem cwiczyc a 90kg to na ostatnia serie. A ogolnie rozkrecam sie i juz okolo 110 podniose na raz na laweczcce. Powiem wporst ogladnolem Twoje filmiki z tym podnoszeniem hantli. Nic nie mam do tego treningu i do Ciebie ale jak na Twoj staz i sile to Twoj wyglad nie jest za ciekawy.. chudy jestes nozki jakies takie chudziutkie..osiagniecia jak osiagniecia..ale szalu nie ma. bez obrazy oczywiscie. pozdro

Aha moze fizjologiem nie jestem i nie bede ale sciegno te znajduje sie w dolnej czesci bicepsa na wysokosci rozpietek. Nie wymyslilem sobie tego kolego.



Zmieniony przez - BoniawskiR w dniu 2009-06-19 21:48:54

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
hahahaha
złapcie się na łapę
lub walnij jakiegoś kumpla koksa na super rzeźbie przeciwko knifowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
BoniawskiR a ile Ty mistrzu podnosisz w przysiadzie ze tak cwaniakujesz na temat nog Knife?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand + mono czy hp + mono ?

Następny temat

mam pytanie

WHEY premium