SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybki metabolizm , czyli co może go w jakimś stopniu spowolnić??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2270
Mam problem z szybką przemianą materii i nawet jedząc wiele potraw o dużej zawartości tłuszczu nie tyję(ogólnie utrzymuję wagę w okolicy 75 kg) ;) . Teraz gram trochę w siatkówkę i ćwiczę tai-jitsu. Nawet mój ok. 90 kilowy brat dziwi się, że można tyle wszamać :D . Czy jakieś warzywa, owoce itd. spowalniają szybki metabolizm?? Albo jakieś suplementy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 847 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20006
hm.. a moze pijesz duzo herbaty / kawy.. Ostatnio ogladalem program o zdrowym jedzeniu ,i robili badania na ludziach.. Ludzie ktorzy pili herbaty i kawy z zagotowana woda wlasnie mieli problem z przytyciem (ale to tez zalezy od tego czy jestes ekot ,endo ,mezo) . Ale podobno zachodzi w organizmie termogeneza ktory pomaga spalac wiekoszsc kalorii..

A co do Twojego pytania to niech wypowie sie jakis ekspert bo ja nie mam pojecia =]

Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2270
U mnie ilość wypijanej herbaty zależy od dnia. Jeżeli jestem zamulony to piję 7-8 gorących herbat na popołudnie. Jeśli, zaś mam normalny dzionek to tak 3-4 herbaty wypijam. Ja chyba jestem ekto na pograniczu z endo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce prztytyć !!!!!!!! prośba

Następny temat

Rozkład posiłków po treningu - mały problem

Fruzelina