SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
Więc tak, proszę kogoś doświadczonego o pomoc w ułożeniu mi diety i zaplanowaniu treningów. Jeżeli nie dostarczyłem wystarczająco dużo informacji proszę pytać. Jeżeli chodzi o tabsy, odżywki czy coś takiego, mogą być ale nie drogie i w miarę możliwości bez skutków ubocznych. Chodzi mi o redukcje tkanki tłuszczowej, byłem na diecie 70kg - 1400 kcal ale tylko 1 dzień, było nawet ok, ogólem to prawie sam twaróg, mogę zostać przy tej diecie tylko proszę o poradę, białka kurze i twaróg chudy, surowe mam szamać? do twarogu to chyba mogę dodać jakąś cebulke, szczypiorek itp, ale do jajek? i też proszę o poradę jak zgubić tkankę tłuszczową i skórę, a nie tylko tkankę tłuszczową. Pozdrawiam zumbzium :)
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 68

Wzrost : 173

Cel treningowy : Redukcja tkanki tłuszczowej

Staż treningowy na słowni : 0

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : brak

Dieta : 70kg - 1400 kcal / głodówka

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak, lecz wchodzi w grę

Dieta ułożona przeze mnie, bazowałem na diecie 70kg 1400 kcal:
Śniadanie (7:30-8:30)
- Płatki owsiane / Musli
- Twaróg Półtłusty 100g z warzywami, szczypiorek, cebulka itp.
Drugie Śniadanie (11:00-12:00)
- Twaróg półtłusty 100g z warzywami, szczypiorek, cebulka itp.
- Warzywa tj. Kalarepa, Marchew, Ogórek, Pomidor, Kalafior (got.) Brokuła (got.) Fasola szparagowa (got.) nooo dużo by wymieniać ..
- Owoc, wkasazany banan więc będzie banan
Obiad (16:00-17:00)
- Ryż paraboliczny 50g
- Pierś z kurczaka 100g (got.)???????
- Surówka
Trening (18:00 - 19:00)
tj. Bieganie, Jazda na rowerze, brzuszki (trening w domowych warunkach)
Posiłek po treningowy (19:30 - 20:30)
- Ryż paraboliczny 50g
- Pierś z kurczaka 100g (got.) ??????????
- Surówka
W diecie 70kg - 1400 kcal jest jeszcze Kolacja, na którą jest twaróg tłusty 150g, nie wiem czy moge go zjesc tak na noc bo jak wiadomo nie zdrowo jest obżerać się na noc. Ta pierś z kurczaka to gotowana nie? A co do picia do posiłkow, to woda mineralna nie gazowana, na kolacje herbata miętowa bez cukru, kawa zbożowa z mlekiem? bo soki/nektary chyba nie są wskazane?
I BARDZO ROZCHODZI MI SIĘ ŻEBY NIE ZOSTAŁA MI SKÓRA PO ZGUBIENIU TKANKI TLUSZCZOWEJ! O TYM TEŻ PROSZĘ O JAKĄŚ POMOC! A tak po za tym, to wczoraj 69,5 a dziś rano 68,6 ;o nic takiego nie robilem, głodowka po prostu, jem jak najmniej, i pol godziny na rowerze jezdzilem i to dosc intensywnie, a moze ta waga kłamie ?
Proszę o ocenę :) pozdrawiam zumbzium :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 68

Wzrost: 173

Obwód klatki: 96

Obwód ramienia: 31

Obwód talii: 76

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Brak urządzenia do pomiaru. mysle ze 20%

Aktywność w ciągu dnia: po szkole do 22-23 cały czas chodze

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak, w czasie wakacji jazda rowerem, pływanie itp

Odżywianie: jem to co zrobi mamusia :) lubie chyba wszystko, oprócz buraków, ale barszcz jest ok

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: jazda na rowerze, pływanie, bieganie, 7 dni w tygodniu w godzinach to nie wiem, ale do 5h dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tanie, w miarę możliwości bez skutków ubocznych

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Po pierwsze przeczytaj posty podwieszone w dziale. Policz zapotrzeboawnie kaloryczne bo 1400 to zdecydowanie za mało kalorii. Następnie ułóż dietę.

Co do treningu zrób FBW 3x w tyg. Możesz dorzucić aerorby w dni nietreningowe. O suplach na razie zapomnij

Pzdr, jak coś to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
Tak .. zapomniałem o jednej bardzo istotnej kwestii .. zapomniałem napisać że nie mam żadnego sprzętu ;/ ze sprzętu w grę wchodzi tylko rowerek stacjonarny ... więc narazie musimy obejść się bez tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Bez kwestii treningu?
Najlepzse aeroby to bieganie.
Co do siłowni - idź na publiczną, albo poszukaj treningu domatora

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
8:00 - 9:00 ŚNIADANIE!
- dwie kromki chleba razowego z serem/szynką/czymkolwiek.. / jajka! białka same lub jajka gotowane ;o
- 150g twarogu chudego/półtłustego ze szczypiorem i cebulą
- herbata miętowa bez cukru

11:00 - 12:00 DRUGIE ŚNIADANIE!
- Warzywa/Owoce
- 100g twarogu chudego/półtłustego
- Woda mineralna nie gazowana

15:00 - 16:00 OBIAD!
- Ryż paraboliczny
- Pierś z kurczaka (gotowana)
- Surówka
- Woda mineralna nie gazowana

19:00 - 20:30 TRENING!
- Na dzień dzisiejszy jest to "trening w domowych warunkach" brzuszki, rower, bieganie, a6w czy coś ..

21:00 - 21:30 KOLACJA!
- kromka razowego chleba z serem/szynką/czymkolwiek ...
- herbata miętowa bez cukru
- twaróg chudy/półtłusty 50-100g

23:00 - 00:00 SEN!

Tak ja to wymyśliłem, proszę o ocenę, ewentualnie dodanie czegoś do mojego jadłospisu lub zmienienie czegoś w nim. Wiem że orzechy też są dobre? Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Zumbzium w dniu 2011-07-27 16:43:14
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niekompletna dieta do oceny !

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium