SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka masa (carbo)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3205
Witam
Potrzebuję złapać szybko ok. 10kg
Ćwiczę na siłowni, tylko że ostatnio tak praktycznie rekreacyjnie, bo wszystko poświęcam MMA.
Ale ważę 75kg i źle się czuje w tej wadze, chcę przytyć 10 kg (oczywiścię bedzie to sam tłuszcz).
Dietę przez ostatni okres jako takiej nie miałem
Teraz staram się do niej wrócić, lecz cały czas mi zabierają treningi, szkoła, prawo jazdy.
I nie mam kiedy porządnie zjeść.

WIĘC przejdźmy do pytania, czy warto wziąć carbo i jakie porcje ?
czy lepiej gainera ?

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 816
nie ma zadnego sensu robienie masy bez konkretnego planu, mozesz jest hamburgery na noc i tez przytyjesz 10 kg ale co z tego bedziesz mial procz oponki lub brzuszka? zabierz sie za trening jak bedzie dobrze to w 3-4 miesiace zlapiesz mieszanej masy a tak same miesnie to z rok

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 462 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12181
Po co carbo ?? lepiej kup sobie gainera i zryj jak swinia. albo weglowodany zlozone w hurtowych ilosciach i brak ruchu. to 2 2 miechy 10 kg bd okolo.

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 339 Napisanych postów 18876 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65587
Jak już to gainer lepszy i trzymaj michę ale po co Ci tylko tłuszcz łapać? bierz się za treningi na siłce a się przydadzą mięśnie w MMA

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 274 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3557
hahaha... tylko zrozum ze ten tluszcz pojdzie prawdopodobnie w pierwszej kolejnosci w brzuch... i na to gdzie pojdzie nie masz wpływu zbytnio, nawet jak codziennie trenujesz brzuch...
ale spoko, odpowiadajac na pytanie to co za roznica.. gainer, carbo czy ziemniaki lub makaron w duzej ilosci przed snem szczegolnie zrobia swoje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1015 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11274
stracisz na szybkości.

ale jak tak bardzo Ci zalezy to ***nij sobie 5 litrowego baniaka oleju słonecznikowego

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84994
tak jak wyżej chłopaki Ci pisali. Gainera możesz kupić. Na noc dużo węgli. Mało ruchu i "efekty" przyjdą same :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31359
Moge Ci oddac moje zbedne 10kg
Kolejny dowod na to, ze czlowiek zawsze chce tego, czego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1249 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11422
gwarantuje ci ze jak zalejesz 10 kg fatu to wcale lepiej się nie bedziesz czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3205
Panowie, strace na szybkości, ale bede sie pewniej czuć, bo teraz chudy to sie trochę czuje nie pewnie, latwo mnie do parteru sprowadzić. A ja jestem praktycznie bo 3 miesiącach trenowania parteru którego juz nie trenuje.
Sama stójka. I potrzebuje ważyć więcej dla pewności.

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 462 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12181
Ja kiedys przytylem 15 kg fatu w pol roku nawet mniej, tez chcialem szybko przytyc bo sie kur.a niepewnie czulem i wgl takic chudzielc. i czulem sie dosc wolny i kondycja mi spadla a potem mi spadlo 5 kg bardzo szybko i wtedy sie lepiej czulem niz za chudzielca, wiec przytyj tak max 5 kg fatu. bo jak wiecej to kondycha leży :d

Na chvj mi podpis?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZŁOWIEK UMIĘŚNIONY INTELIGENCJI POZBAWIONY- stereotyp XXI w.

Następny temat

Klata

MenS