SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka i skuteczna redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo,
Mam problem. Nie uprawiałem sportów od 3 lat, zero ruchu, fajki i siedząca praca doprowadziły mnie do wagi 135 kg. Wcześniej intensywnie trenowałem mma, bb, waga na poziomie 87 kg, wszystko pięknie wyżyłowane.
No ale cóż, nie o tym temat, kiedyś było jak było, teraz jest teraźniejszością.
Z racji pracy i obowiązków mam czas około 1,5 h dziennie na siłownie. Nic więcej nie wskóram.
Byłem u dietetyczki ale jak zobaczyłem ustawioną przez nią dietę to zalałem się łzami śmiechu. 5 posiłków w tym 4 na bułkach grahamkach i wędlinie, na kolacje mięso i 4 gałki ziemniaków
Toteż nie zaczynałem nawet tego gówna.
Ale wszystko się zmienia, mój wygląd mnie dobija, chce spaść przynajmniej na 100 kg w jak możliwie najszybszym czasie. Ułożyłem sobie wstępną dietę :
1 posiłek
100 g płatków owsianych
3 jaja całe gotowane
łyżka miodu
kieliszek oliwy z oliwek
2 posiłek (praca)
kurczak z piekarnika - 300 g
oliwa z oliwek
3 posiłek (praca)(przed treningiem)
kurczak + ryż brązowy
4 posiłek (po treningu)
kurczak + ryż biały
5 posiłek
oliwa z oliwek, jajca 3 warzywa
6 posiłek kolacja
ser twaróg półtłusty 150 g + 100 ml mleka i łyżka miodu( coby się dobrze w blenderze robiło)
tak na oko by wyglądała dieta. Z tego co pamiętam najlepiej chudłem na praktycznie całkowitym low carbie, a za to na dużej ilości tłuszczy.
Oliwa z oliwek na zmiane z orzechami i pestkami z dyni.
Trening:
typowo masowy.
Poniedziałek: klatka biceps
wtorek: plecy
środa: triceps barki
czwartek: nogi
piątek: kopanie po worku + jakieś aeroby beztlenowe

Pytanie, co pozmieniać?
Nie mam czasu na bieganie. Jak pisałem dużo pracy + dziewczyna itd. Są rzeczy ważne i ważniejsze
Jaka suplementacja do tego ? dawno się nie bawiłem i nie wiem jaki spalacz jest teraz dobry. Zależy mi żeby podniósł mi poziom teścia bo mam w dolnej granicy. Chciałbym żeby też pobudzał na cały dzień.
dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Wypełnij ankietę działu, rozpiskę daj czytelną - z podziałem na BTW.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na http://potreningu.pl/ masz specjalne aplikacje, w któze możesz wrzucić swoje menu i otrzymać podsumowanie ilości kcal oraz rozkład b/w/t,. Zrzut możesz wkleić tutaj

Poza tym pisząc kiliszek oliwy masz na myśli 50ml? Jest to sporo jak na jeden raz i w przypadku niektórych osób przy takich dawkach niezemulgowanych tłuszczów występują problemy trawienne.

w diecie brak warzyw %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w dopracowaniu diety

Następny temat

Zrzucić czy dorzucić?

WHEY premium