SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam suplementu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5181
Szukam suplementu pod kątem siły i wytrzymałości. Myślałem o jakimś stacku co ma w składzie BCAA, Beta Alaninę i Kreatynę i znalazłem z takim składem tylko Universal Nutrition - Shock Therapy New Formula. Czy polecicie mi coś podobnego? Zależy mi na jakiś silnych suplach dla zaawansowanych ciężarowców z hardcorowym składem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5181
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała: BF 15% TYP EKTO
2) wiek: 18 LAT
3) waga/wzrost: 90KG 171CM
4) staż treningowy: 3 LATA
5) cel cyklu: SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ
6) stosowane już wcześniej suplementy: KREATYNA SOLO, BETA ALANINA
7) stosowane wcześniej spalacze: NIE
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: NIC
9) ilość dni wolnych od kreatyny: PÓŁ ROKU
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie): DIETĘ MAM DOPIĘTĄ
11)przewidziane finanse na cykl: 200ZŁ
12) uwagi i sugestie: Jak już pisałem dobrze by miał w składzie Beta Alaninę i Kreatynę, może być ale nie musi BCAA. Ogólnie szukam czegoś mocnego (ale bez żadnych dosypek wiadomo o co chodzi), patrzyłem na firmę Universal Nutrition i wydaje się być dobre ale może znacie coś mocniejszego jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Może spróbować właśnie jakiegoś stacku
Shock ok
Mocniejszy pod jakim względem, pobudzenia ? to już bardziej odczucia subiektywne, bo legalnie to raczej są duze ograniczenia pod tym względem i te stymulanty i neurotransmitery są podobnie wszędzie w stackach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
wziałbym osobno krete + ba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
171cm, 90kg i bf 15%?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie daję rady z gainerem.

Następny temat

Suplementy

Wiecej