SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam pomocy przy dawkowaniu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 523
Wiem ze to typowe pytanie, ale dzisiaj wlasnie doszła do mnie paczka. Pomijam ze pytałem wczesniej w 2 innych tematach nie otrzymujac odpowiedzi.
Mam 2 produkty firmy mrm, a mianowicie :
BCAA + G 180 g i Creatine Monohydrate 325 g.
Pytanie brzmi, jak mam to zazywac ? Na pudełku z kreatyną jest faza nasycenia wiec na pewno tamta instrukcja jest do kitu. Czy mam brac 5 g przed i 5 g po ? Tak samo BCAA ?
Z góry dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
wlasnie tak jak napisales

w nietreningowe rano na czczo kreatyna bcaa 5g

w treningowe po 5 g przed i po trneingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 523
rano ? nie w czasie treningu?
I jeszcze jedno. Mam miarke do tego i nie wiem z czym to rozrabiac. 300 - 500 ml przygotowanej wody, mleka? Czy od razu do geby i popijac. Miarki sa bodajze 2 i 3 gramowe.
Ostatnia watpliwosc. 30-45 minut przed treningiem a w jakich odstepach od ostatniego lub nastepnego posiłku? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6667
nie
300 ml wody, mozesz tez do geby
30 min

Fizjoterapeuta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 523
Dzieki wszystkim za pomoc. Chcialem wczesniej rozpisac sobie fajna diete, zeby obejsc sie bez tych suppli, ale jednak nie bylem w stanie sam tego zrobic. Nie wiem czy moj organizm potrzebuje 3000 czy 3500 kcal, czy jesli bede jadł 2500 to schudne czy przytyje itd. Dlatego jem "normalnie" + plus jakies banany, kefiry, czasem makaron, ryz itd. Wiec tak jakby odzywiam sie przecietnie plus wszystkie przeczytane rady co do odzywiania. Wiem ze zle robie, ale to chyba kwestia laictwa w kwestii ukladania diety.
Jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TCM (pare pytań)

Następny temat

Dawkowanie NitroBolon II ?

WHEY premium