SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam dobrego planu na siłę - FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
W sumie to dalej nie wiem co robić Pochrzaniłem zaczynając 5x5, niedoczytałem że to plan na masę.

Interesuje mnie wyłącznie siła. Rzeźba i wytrzymałość poczeka, masy (rozumianej przez wzrost wagi) nie chcę - fajnie by było za to mieć okrąglejsze mięśnie, ale nie wiem czy to możliwe bez wzrostu wagi.

A póki co - SIŁA. Bardzo proszę o plan FBW na siłę. Bo nie mam zielonego pojecia jak go zrobić.

Staż: 2 lata w kratkę
wiek: 21
Do dyspozycji: ławeczka (płasko, skos i na bary) gryf, obciążenia.

Bardzo proszę o pomoc.

Zmieniony przez - McKaken w dniu 2008-10-07 18:32:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
5x5 to na sile Fbw poczytaj dokladnie ja robilem tym planem sile i skoczyla 6kg

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
200 kg ? omg może po prostu zdolny jesteś :P

Kurde to ja już sam nie wiem. W moim temacie o 5x5 jeden z userów powiedział mi że to nie jest trening na siłę, więc już trochę zwątpiłem ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
koles zalozyles ten temat zeby doradzic i powiedziec jak masz bez sensu pisac to lepiej nie pisz wcale naucz sie czytac zreszta pisze Ci w treningach 5x5 wystarczy kliknac i przeczytac a jak Ci sie nie chce to juz twoj problem nikt za Ciebie tego nie zrobi ja nie bede plakal tylko Ty

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-10-07 19:00:18

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
dobra stary wyluzuj ;) Wątpliwości mam bo jeden z forumowiczów mi napisał że to nie jest plan na siłę, ja się nie znam i nie wiem który z was ma rację, bo niby skąd.

sam zobacz:
https://www.sfd.pl/FBW_5x5_na_siłę-t437786.html#post0

A temat Iversona czytałem od deski do deski..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kolego pierw zobacz w jego profil jak z jego wyslanymi artykulami i przeczytanymi i on za przeproszeniem gowno wie zapytaj go czy kiedys czy cwiczyl planem 5x5 masz 5 serii po 5 powtorzen ale za to ciezar wiekszy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
ok, w takim razie wracam do 5x5, dzięki za wyjaśnienie niejasności :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciaganie na drazku

Następny temat

trening masa

WHEY premium