SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztywniak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 813
Mam problem ...słyszałem od kilku osób że od samego chodzenia na siłkę (Poza siłką tylko w-f 2 razy w tygodniu) mogę zesztywnieć? Czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
Że niby w jakim sensie możesz zesztywnieć? Co za osoby tak twierdziły? Nie słuchaj głupot... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 813
Chodzi mi tu o utratę jakby koordynacji ...Że ponoć od samej siłki mogę się zrobić klocek który będzie miał problem z schyleniem się aby zawiązać buta i nie wiem czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Wszystko zalezy od treningu. Ale generalnie to obracamy sie w sferach mitow. Czy Twoi znajomi cwicza na silowni? Maja o tym pojecie?

Zesztywniejesz jak zlapiesz ogromna mase miesniowa w krotkim czasie. A to bez koksow nie jest mozliwe.

Normalny trening poszerzy Twoj zakres ruchu. A jak dodasz rozciaganie ( a powinno sie rozciagac) to bedzi lepiej z zasiegiem niz bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 813
A to fajnie... właśnie pytam bo słyszałem to od typa co widocznie udaje że się zna. Rozciągam sie zawsze przed treningiem podczas rozgrzewki.
Powinno chyba starczyć. Bo jak tak mi nagadał to już chciałem na jakiś kick boxing sie zapisać żeby się rozruszać czy coś :D

Ale dobrze że to nie prawda. Masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Antek+hgh+igf-1 i zapewne sie nie schylisz zeby buty zawiazac, ale to wiesz...

Pozatym wiele cwiczen rozciaga miesnie i sciegna np. rozpietki czy martwy na prostych. Wiec w najgorszym przypadku twoja gibkosc nie ulegnie zmianie, moze sie jedynie polepszyc

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Bedziesz mial abona - bedziesz dawal sogi. Na razie mozesz tylko duchowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
To ja Ci dam Kuro bo sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dzieki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tening na masę i ocenę do poprawy:D

Następny temat

plan treningowy raz jeszcze

WHEY premium