SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpagat turecki - rozciąganie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81386
Jak najlepiej 'wyluzować' mięśnie podczas wykonywania rozciągania w szpagacie tureckim (sznurku) ?

Odruchowo moje mięśnie przy 'rozjeżdżaniu' się nóg na boki napinają się co jak wiadomo utrudnia rozciąganie.

Znacie jakieś sposoby ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13061
po pierwsze to musisz sie dobrze rozgrzac
miesnie najlepiej rozciagac gdy sa zmeczone, poniewaz te skurcze to zwyczajny ich mechanizm obronny a bedac zmeczone w sumie nie beda mialy sily sie bronic %)

kazdy ma na to swoj wlasny sposob moze na poczatek zamiast na sojaco to sprobuj rozciagac sie siedzac, mnie wtedy latwiej sie rozluznic no i jak juz siadziesz w odpowiedniej pozycji to sprobuj po prostu nie myslec o bolu, gleboko oddychaj. oddychanie jest bardzo wazne, bo tylko dzieki niemu mozesz sie poprawnie rozluznic. oddychaj powoli i gleboko, poglebiaj rozkrok wypuszczajac jednoczenie powietrze... i najwazniejsze to rozluznij sie i nie mysl o bolu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81386
tak tak robie rozgrzewki nawet pól godziny

'fachowcy' mówia mi po prostu że za bardzo napinam mięsnie przy tego typu rozciąganiu - bol nie jest problemem tylko pracuje nad techniką

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

Zaparowanie gogli pływackich

Wiecej