SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpagat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 221963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Ja polecam rozciagania Izometryczne (z napinaniem rozciaganego miesnia). Dziala super. Ja nigdy nie mialem problemow z szpagatem z lewa/praw noga z przodu, ale szpabat boczny to byla moja slaba strona. Ledwo co moglem rozchylic nogi ;/. Katowalem sie rozgrzewka+statycznym rozciaganiem pol roku i zero efektow. Jak przeszedlem na rozciaganie izometryczne to z dnia na dzien widzialem postepy !!. Swietna sprawa, jednak nie mozna sie tak rozciagac codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 227 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13836
Ja robie tak jak pisze sebol17. Oczywiście po dobrej rozgrzewce i bez problemu robie wtedy szpagat. Powtarzam PO PORZĄDZEJ ROZGRZEWCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Izometrycznie można się rozciągać codziennie, ja tak robię... Tylko z różną intensywnością - nie daję sobie codziennie w kość, tylko raz na jakiś czas.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
A nie masz po kilku dniach uczucia maksymalnego skurczenia sie rozciaganych miesni ? Ja tak mam i wtedy wogole ciezko sie rozciagac, mija to uczucie po 1-2 dniach i wtedy schodze jeszcze nizej :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 227 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13836
też mam takie odczucie, ale szybko przechodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
Witam Wszystkich. Mam taki problem --> ćwicze rozciąganie na szpagat już od dłuższego czasu. WYkożystałem kilka poradników ale mam mam wielki problem ze zrobieniem chodz w połowie szpagatu poprzecznego... Podłużny praktyczxnie umiem cały i ogólnie myślę że jestem dobrze rozciągnięty ale nadal szpagat poprzeczny (męski) sprawia mi wielki problem. Umiem go naprawde mało. Zasięgałem porady u wielu osób i mówili mi że poprostu kości biodrowe mi przeszkadzają i przy mojej budowie genetycznej nie mam szans na jakis postęp. Mozna to zauważyć gdy próbuje zrobić szpagat to poprostu łamią mi sie kolana do wewnątrz ! Niewiem czy rozumiecie o co mi chodzi ale jesli tak to za każdą radę i pomóc byłbym bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam

...ĆwiCzyĆ KaŻdY MożE, TroChĘ LePieJ LuB TroChĘ GorZeJ... :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254
ja tez mam pytanie

czy to jest normalne ze jak robie szpagat to potem jak wracam do pozycji wyjscciowej to mam przez 5 sekum słabe nogi jak niewiem zanim mi tam wszystko sie nie ułozy

pozdr

To zachodnia część Polski
wiec wyciagnij sobie wnioski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
czy to jest normalne ze jak robie szpagat to potem jak wracam do pozycji wyjscciowej to mam przez 5 sekum słabe nogi jak niewiem zanim mi tam wszystko sie nie ułozy

Ja też tak mam. Tzn nie wiem czy dokładnie przez 5 sec, bo nie liczę , ale przez krótki czas tak.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Normalne jest i logiczne, że jak jesteś zmęczony odczuwasz osłabienie

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
kto zna sposób na jaknajszybsze zrobienie szpagatu? Proszę o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana pór posilkow

Następny temat

ile

Wiecej