SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpagat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 222083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4


niemam co robic w domu
chcialabym szpagat
tyko nie wiem jak

kotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4


?????????

kotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Plan jest na 1 stronie... :/ wystarczy trochę poszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
hey ja mam takie pytanie od kilku dni codizennie rano robilam kilka cwiczeni rozciagających i potem szpagat (na tyle ile umialam, czyli tak nie do końca). jakieś 2 dni temu zrobilam praktycznie bez rozgrzewki. no i teraz jak robie jakieś ćwiczenia rozciągające strasznie bolą mnie uda z tyłu. czy to znaczy ze jakos je sobie nadwyręzylam? no i na razie mam przestać ćwiczyć, czy dalej tylko lekko? no i słyszalam, ze jak sie tak stanie to juz nie można potem nigdy zrobić szpagatu pełnego. czy to prawda? prosze o szybką porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Nie powinno sie rozciagac bez wczesniejszej rozgrzewki. Powinnas teraz zrobic sobie troche przerwy w rozciaganiu, az bol minie. Poza tym taka przerwa po intensywnym rozciaganiu jest dobra, bo rozluzniaja sie miesnie, i wrecz po paru dniach mozesz zauwazyc progres, wlasnie po krotkiej przerwie (a nie non stop rozciaganie).

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Siemka!Mam 15 lat i bardzo chciałabym się nauczyć robić szpagat. Przeczytałam całe forum i wynika z tego, że to nie jest wcale takie trudne, ale mimo wszystko po pierwszym treningu bolały mnie mięśnie ud. Czy w moim wieku jest możliwe nauczenie się tego? Proszę o pomoc!
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.
Gosia

Itsu awan
mi-wa shiranui-no
tookasunami
Issa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
jest mozliwe, wiek nie jest jakims specjalnym ograniczeniem (o ile oczywiscie nie chcesz sie skladac jak rosyjskie gimnastyczki artystyczne).

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
A wiec od tego czy zrobisz szpagat zalezy bardzo duzo m.i.n.:
-Ile masz lat bo w pewnym wieku juz nie mozna
-Czy duzo sie rociagales
-I przede wszyskim czy jests w stanie nauczyc sie nowych figur zupelnie obcych dla twojego ciala i miesni

a jesli chodzi o mozliwe jak najszybsze rozciagniecie to np. nauczylam sie szpagatu w niecale 2 mies. ok 1 mies. i 13 dnijavascript: test('');
javascript: test('');javascript: test('');
javascript: test('');

xD grzela xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
A ile mniej więcej czasu trzeba regularnie ćwiczyć aby zrobić szpagat??? Mam nadzieję, że mało ,bo nie mam zbyt silnej woli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
No a po za tym jestem sztywna. Nie wyobrażam sobie nauczyć się szpagata w 2 miesiące...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana pór posilkow

Następny temat

ile

WHEY premium