SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Tak jak chłopaki piszą,forma już jest bardzo dobra Brzuch,nogi już suchutkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Świetnie jest! Tak jak Wojtek napisał zdajesz sobie sprawę gdzie są braki i ci trzeba będzie poprawic ale klasa dociecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Właśnie Bzyku, napisz odnośnie czego masz mieszane uczucia - docięcie czy proporce etc.? Bo jak to pierwsze to chyba zostałeś już uświadomiony przez chłopaków, że jesteś w błędzie

Super jest, na to co było parenaście dni temu to postęp w wycięciu niesamowity się poczynił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
i tak zdj formy nie oddaja bo na zywo tydzien temu wygladało to całkiem inaczej jak na zdj tym bardziej biorac pod uwagę przeciwnosci zdrowotne... a forma zrobiona tak i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Widziałem Cię tydzień temu i jak dla mnie to suchość jest Level wyżej. Ostatnio nie miales tak ładnych wyraźnych pleców . Moim zdaniem jak podladujesz jeszcze i diureze zrobisz to też będzie to inaczej wyglądało. Moim zdaniem kawał dobrej roboty


Zmieniony przez - Da_Riusz w dniu 2017-07-01 09:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
w ostatnich tygodniach wszystko ruszyło bardzo mocno z kopyta.

jest ekstra , aż dziwne że dopiero kilka dni temu podjąłeś decyzję o starcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie będę oryginalny jak napisze że suchość jest naprawdę na wysokim poziomie, plecy dobrze wyglądają, dupa pochlastana, 8pack, świetna robota!.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
to ja już nie będę pisał nic o formie

za to ratuj....dlaczego i7 nie wyszukuje mi w polar beat paska h7 ?

bt to znajduje, w endo też go mam , zainstalowałem apkę i cały czas mam to co poniżej , sprawdzałem już na założonym i leżącym obok telefonu po prostu
może jakaś rada? chciałem sprawdzić tą aplikację, ale jak bedzie lipa to wystarczy endomondo



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wow! Nie spodziewałem się tak pozytywnego odbioru. Jestem na prawdę mile zaskoczony.

Wojtek, w kwestii samej sylwetki wiem jak jest. Od zeszłego sezonu nie poprawiłem nic, jeśli w ogóle się nie cofnąłem, tylko nogę przez przypadek
Dlatego nie walczę o zwycięstwo, a zależy mi jedynie na perfekcyjnie przygotowanej formie, na tyle na ile to możliwe przy mojej sylwetce.
Dziękuję

Cayek, dzięki

Marian, no z nóg jestem bardziej, niż zadowolony. A golenie przewidziane na czwartek

Damian, dzięki. Nogi suche fakt, ale na brzuchu jeszcze siedzi trochę. Liczę, że zaraz zejdzie, szczególnie, że Helios dopiero wczoraj odstawiony, a wbijałem go po całym brzuchu z przodu, żeby nie zbierała mi się woda/rozpuszczalnik, tak jak rok temu tylko w boczkach i dole pleców.

Marian 87, dzięki. Jest plan po zawodach zacząć nadrabianie w końcu z głową i może coś się uda z tego wykuć. Prio będzie na pewno na plecy na starcie.

Przemo, dziękuję. Co do proporcji, to tak jak pisałem wyżej, jestem stety/niestety tego świadomy.

DamiosL, odnośnie docięcia. Uważam, że nie jest to szczyt moich możliwości. Ot taki ze mnie perfekcjonista

Darek, aż takiego przeskoku chyba nie ma. Ale teraz u Aśki w dziennym świetle się pooglądałem i faktycznie jest bardziej sucho.

Buli, dzięki. Tak jak pisałem wyżej, uważam że nie jest to mój max, a nie lubię czegoś robić na pół gwizdka. Mam nadzieję, że przez najbliższy tydzień zmienię zdanie

Dzięki Gienek, dokładnie to samo mogę napisać pod Twoimi zdjęciami

Banan, aż mnie zmusiłeś do włączenia Beat’a pierwszy raz w życiu . U mnie pasek łączy się od strzała. Obstawiam, że masz uruchomione Endomondo, albo jakieś inne urządzenie/apkę, które są połączone już z paskiem i próbujesz też połączyć go z Beat. Niestety w jednym momencie pasek może być połączony z jedną apką. Zamknij Endomondo i spróbuj zlinkować go w Beat. a


Jestem już po pierwszym pozowaniu z Wolskim. Pomijając już kwestię samej poprawności pozowania, to kuźwa z kondycją jestem daleko w dvpie . Dlatego przez ten weekend planuję poświęcić na to trochę czasu i ogarnąć już też dowolny.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium