SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Bzyku - dzięki za porównanie. Przy takim wyniku wygląda, że jest to opcja godna uwagi.
Forma sztos .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dzięki kabo, ale to teraz jest ten stan, gdzie z niczego nie jestem zadowolony


23.06.17

Dziś znowu rekordowo niska waga - 75,3kg, czyli po ładowaniu zeszło 0,9kg. Ostatni raz tyle ważyłem chyba ze 2-3 lata temu


Trening
Klatka + brzuch:

1. Butterfly - 15x47kg; 12x54kg; 5x5 x61kg cluster set
2. Wyciskanie na Smith’ie na skosie górnym - 15x35kg; 12x35kg; 5x5 x35kg; 5x5 x35kg cluster set
3. Fly press - 10x17,5kg; 10x17,5kg; 10x17,5kg; 10x17,5kg
4. Dipsy z obciążeniem - 11x15kg; 8x10kg; 11x0kg
5. Rozpiętki na bramie przed czoło - 12x4szt.; 12x4szt.; 12x4szt.
6. Rozpiętki na bramie przed brzuch - 12x4szt; 12x4sz.; 12x4szt.

7. Unoszenie nóg i klatki leżąc - 4x 30s
8. Plank - 4x 20s
9. Janda sit up - 2x 15p
10. Unoszenie nóg w zwisie na drążku - 4x MAX

Na koniec 24 min interwału.
Popołudniu 50 min cardio.

Niestety wraz z wagą spada siła. W sumie każdy kolejny trening jest trochę słabszy jeśli chodzi o ciężary. Mam nadzieję, że jak podjem w końcu za te parę tygodni, to szybko będzie wracać .
Nogi też już trochę zmęczone, dlatego interwał robiłem na orbitreku, żeby dawać na maksa również rękoma.
Popołudniu 50 min na trenażerze.


Dieta - HC:
TRENING
1. Omlet jaglany z nektarynką i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
2-3. Kurczak z ryżem i warzywami.
4. Naleśniki z kazeiną i truskawkami.
5. Omlet z warzywami.
CARDIO
6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i masła migdałowego.





Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym, 1 tabs przed cardio
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 20g rozpuszczone w czasie treningu siłowego, 15g przed cardio
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie



Jutro wybieram się razem z Marianem do Adama na oględziny. Po zdjęciach mnie chwali, ale jednak wolę, żeby zobaczył mnie na żywo. Może będą jakieś nowe ustalenia/wskazówki. Żarcie na jutro już ogarnięte. Wstaję rano, robię cardio, jem i lecę do Bytomia

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Widzimy sie jutro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
zamówiłem sobie ale sam pasek , znając moje podejście do różnych gadżetów zegarek mógłby być użyty z 5 razy i potem bedzie lezał i sie kurzył , nie parowałem do tej pory 2 urzadzen przez bt z i7 , da sie w ogole ? bo mam tez słuchawki ktore uzywam no i ciekawe czy uda sie korzystac jednoczesnie z nich i paska do mierzenia tętna , czy tylko z jednej rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No ja zegarek noszę na co dzień. Do pracy tylko inny. Co do bluetooth obstawiam, że nie będzie problemu. Ja mam jednocześnie połączony telefon i z zegarkiem i z samochodem.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
24.08.17

Wczoraj pisałem, że była rekordowo niską waga, a dzisiaj co? Wstaję rano i na wadze 0,8kg mniej, niż wczoraj! 74,5kg, tego jeszcze nie grali...
Na szczęście dzisiaj wyjazd do Adama i konsultacje.

Spotkaliśmy się we trójkę z Marianem i Adamem na Smart Gym w Zabrzu. Adam trenował klatkę z ramionami, ja z Marianem plecy z brzuchem. Na koniec wspólne cardio


Trening
Plecy + brzuch:

1. Ściągnie drążka do klatki szerokim nachwytem - 4s
2. Wiosłowanie na hammerze z rotacją - 4s
3. Wiosłowanie hantlami w leżeniu na ławce skośnej - 4s
4. Ściąganie wąsko neutralnym na hammerze - 4s
5a. Przyciąganie szerokim nachwytem do brzucha na wyc. poziomym - 4s
5b. Przenoszenie na wyciągu - 4s

6. Spięcia brzucha na maszynie - 4s
7. Spięcia brzucha na innej maszynie - 4s

Na koniec 30 min cardio.
Na czczo
50 min cardio.

Trening bardzo spontaniczny, robiliśmy na wyczucie, to na co mieliśmy ochotę.
Oczywiście sporo gadania między sobą i z Adasiem, więc razem z cardio zajęło nam to ze 2,5h.
Poniżej kilka filmów i wspólne foto. Jak coś, to taki mały jestem, bo stanąłem z tyłu bardziej













Dieta - HC:
TRENING KOLARSKI
1. Omlet białkowy z kazeiną i masłem migdałowym.
2. Kurczak z ryżem, olejem lnianym i warzywami.
3. Kliek ryżowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i truskawkami.
TRENING
4. Omlet jaglany ze śliwką i polewą z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate .
5. Kurczak z ryżem i warzywami.
6. Szejk lodowy z FitWhey Whey Protein 100 Concentrate i masła migdałowego.



Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1 tabs przed treningiem siłowym, 1 tabs przed cardio
FitWhey Vitamine C - 3x1 tabs do posiłków
FitWhey BCAA - 20g rozpuszczone w czasie treningu siłowego, 15g przed cardio
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu i 2 tabs w połowie dnia
FitWhey ZMA+B6 - 3 tabs przed snem
FitWhey Beta Alanine - 5 kaps. przed treningiem
FitWhey Whey Protein 100 Concetrate - wg braków w diecie



Co do samych konsultacji. Adam stwierdził, że jest mocno sucho, tylko wyglądam jak balon, z którego uszło powietrze. Dlatego zmiany są takie, że obcinamy cardio i dorzucamy węgli w dzień treningowy. Co specjalnie mnie nie martwi

Marian też super wygląda! Lekka mgła, ale forma na prawdę świetna.
O Adamie nawet nie ma co pisać. Może tylko tyle, że na żywo jeszcze potężniej wygląda, niż na foto!!




1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ładnie ci ta waga spierdziela.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Im dalej w redukcje tym więcej ww, częstsze ładowania, mniej cardio... Żyć nie umierać!

Ale kolarzówki pewnie będzie brakować Lecisz Łukasz dalej, u Ciebie zawsze wszystko na miejscu, nie wydziwiasz, nie kombinujesz, trzymasz się Adama więc musi być kosa, zresztą już jest dobrze ( tym bardziej jak Adam mówi, że sucho )!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzieki Bzyku za trening i miło spedzony czas.
Troche mi tu posłodziłeś bo ja dzis czułem sie przy Was jak ulana kvrwa Wody na ma siedzi no ale wywaolne na to

Co do Bzyka od razu jak go zobaczyłem to po twarzy wiedziałem że forma juz bedzie konkretna, gabarytowow może na dużego nie wygladął na pierwszy rzut oka ale po twarzy mega zaciągnięty jka na moje to nawet rok temu we Wąłdku tak suchej twarzy nie miał :D

ogólnie te zdj które daje tutaj nie oddaja formy na żywo, i nie pisze tego żeby pocukrować, bo jest nparawd esucho nawet na dupie juz nie wiele siedzi, no i jakby sie ogolił to plus 20% do formy

No a Adam wiadomo nie dość że suchy to jeszcze wielki i naładowny


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-06-24 19:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Gienek, leci leci, aż za szybko niestety heh. Kto by pomyślał jeszcze 2 tyg temu, że tak napiszę, jak się wtedy zastanawiałem, żeby nie startować

Damian, nie ma opcji, żeby rezygnować z roweru! Wywalamy 2x interwał i bardzo delikatnie przycinamy cardio

Marian, to ja dziękuję! Co do Twojej formy już mówiłem i pisałem w dzienniku.
Co do mojej, to fakt, na twarzy mega szczur . Każdy kto mnie chociaż tydzień nie widział tak mówi.
Z tą suchą dvpą i że prążki mogą się tam pojawić raczej odebrałem od Adama jako żart, ale chyba obaj mnie nie kłamiecie
No nic, zobaczymy jak to będzie wyglądać, jak mnie zacznie nabijać.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium