SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2919273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak, nie jest dobrym pomysłem. O tym cały czas piszę. A to, że do tylu musiałem zejść było spowodowane, że na "zerowym" bilansie jadłem ok. 2700 kcal.
A od połowy roku, jak się przemogłem i zacząłem jeść normalnie redukowałem na 3000-3100 kcal.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Czasami jest tak, że nie spodziewamy się jak dużo nasz organizm potrzebuje by normalnie funkcjonować. Moja małżonka ma zero na 2200-2500, ze względu na bardzo stresującą i wymagającą pracy umysłowej pracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
dokladnie a ja czasem rozmawiam z chlopakami co pracuja fizycznie po 8-10 godzin do tego silownia 4-5 razy w tygodniu a jedza po 2500 kcal ale mowia ze jedza duzo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Wystarczy, że zamiast ryżu jedzą ziemniaki, to już objętość wzrasta, ale nie kaloryczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ostatni weekend roztrenowania.

Od poniedziałku początek przygotowań, w końcu treningi wg sztywnych wskazówek hehe. Tak więc plan był trochę potrenować, trochę pokręcić i trochę pojeść.

Tak więc w sobotę Pull i 15 min cardio z Małgośką. I potreningowo udko z ziemniakami. Wieczorem likier kokosowy, Reese’s i Oreo w białej czekoladzie.



Aktualnie góra po treningu



W niedzielę szybka pobudka, żeby zdążyć wrócić przed deszczem. Start przy 7 stopniach, powrót przy 13.



Dziś pierwszy raz zaliczyliśmy razem Kocie Góry i wjazd pod Prababkę. Stwierdziłem, że sprawdzę czy pobiję swój PR i się udało. Tylko w domu patrząc na TOP10 stwierdziłem, że chyba trzeba to robić z rozpędu, a nie z miejsca


Poprzedni PR zrobiłem w sierpniu na ustawce i było 56s ze średnią mocą 470W, a dzisiaj 49s ze średnią mocą 650W. Topka też miała średnio moc w granicach 640-690W, a czasy w okolicach 32-34s. Widać zresztą różnicę między moją maksymalną prędkością, a średnią. Wychodzi, że ruszyłem gdzieś z 10 km/h, a początek segmentu jest z górki. Mniejsza z tym, moc jest ok, więc można zacząć przygotowania

No i trochę jedzenia po: pizza z farszem do pierogów ruskich i biała kiełbasą, donuty krówka i białek Kinder Bueno na 2 i nowe B&J’s z chipsami na 2.




No idealnie się udało, że zeszła mgła i jeszcze nie zaczęło się chmurzyć jak wjechaliśmy na samą górę.
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Ta pizza gdzie zamawiana?

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Na taki segment Bzyku to Ty się musisz napędzić trochę


1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
shinare, Mania Smaku. Mają pełno placków na patencie. Pizza z kaszanką, z pastrami i kiszoną kapustą, z sosem dyniowym, z makaronem ryżowym, z frytkami itd.

Szajba, widać, że marny ze mnie segment catcher i nie wiem co i jak
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
BzykuDG

Szajba, widać, że marny ze mnie segment catcher i nie wiem co i jak


Wbrew pozorom, to proste jest. Wsiadasz na rower, krótka rozgrzewka a później zapierydlasza jakby Cię co najmniej ta na Krupa???, Klempa?? no ta jak jej tam, Kempa goniła


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-11-01 21:24:45
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ostatnio mocny niedoczas, ale postaram się wrócić do wypisek.
Od poniedziałku ruszyłem z przygotowaniami pod 2021. Na razie bez planów startowych, poczekam jak się będzie sytuacja klarować w tych śmiesznych czasach.

Wczoraj ruszył mini cykl na Zwift Polska składających się z trzech wyścigów. Nie spodziewałem się fajerwerków, bo to była moja pierwsza jazda od 3 tygodnie na tętnie powyżej 120 ud/min . Po jakoś 13 min odpadłem z pierwszej grupy i finalnie dojechałem na 61 miejscu na 495 startujących.


Tętno max przyzwoite . Przy okazji Garmin wypluł nowy pułap tlenowy - 70.


Kolejny wyścig w sobotę - najwyższy podjazd na Zwift - Ven-top, czyli prawie 1,5 godziny pod górę.


04.11.2020

Trening - Nogi.
1. Wyciskanie na suwnicy szeroko - 4x6
2. Przysiad bułgarski - 4x6
3. Wyciskanie na suwnicy wąsko - 4x6
4. Wyprosty nóg - 4x8
5. Uginanie nóg leżąc - 4x8
6A. Odwodzenie na maszynie - 4x10
6B. Przywodzenie na maszynie - 4x10
7. Łydka - 5x10.


Włączam już trening siłowy nóg.
Ogólnie koncepcja jest na trening intuicyjny. Na co mam ochotę, jakim dam radę ciężarem. Małą wagę do siłowego raczej będę przywiązywał.

Popołudniu kompensacja na szosie.



Dieta:
TRENING SIŁOWY
1. Owsiane z serkiem wiejskim i bananem.
2. Indyk z ryżem, rzepakowym i warzywami.
3. Indyk z ryżem, rzepakowym i warzywami.
4. Wafle ryżowe z mrożonym bananem, twarogiem, AN Egg White Protein, AN Almond Cream.
TRENING KOLARSKI
5. Chleb z serem żółtym, szynką i pomidorem.
6. Pół opakowania lodów B&J’s i pasek czekolady.





Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 1 tabs po treningu siłowym siłowym i kolarskim;
AN Egg White Protein - według braków w diecie;
Allnutrition Almond Cream - według braków w diecie;
SFD Omega 3 Strong - 1 tabs do śniadania i koalcji;
SFD Berberine HCL - 2 tabs do ostatniego posiłku.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium