SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szlif czy zmiana ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Witam,

Mam prośbę bo trochę sam już się gubię, *(później rzeczowe pytanie)coś o mnie ;
Posiadam rzetelną wiedzę na temat diety . (efekt z tego taki że "moja dieta" daje mi więcej mocy niż jakie kol wiek odżywki do tej pory które degustowałem )

Rzecz w tym że jestem po 7miechach przerwy w treningach (staż ogólny: od 7 lat aktywnie od 3-4 lat siłownia po 4-6 miesięcy na rok treningów dajmy na to że ogólnie przyjmiemy sytuację taką : staż 1rok
Wiek 22
Waga 75
Wzrost 183cm
Suplementy ( ponad rok temu 2 puszki mono słowem tak jakbym nic nie brał )

-Teraz trenuję już 1,5miecha Cel; ( ogólny rozwój/powrót do formy Siła,masa )
Plan stosuję już (7 tyg.)

[moja wiedza odnośnie treningów technicznie jest wystarczająca no ale brak jednak głębszego wyczucia takiego jakie sobie wypracowałem przy diecie, dla tego proszę o jakieś cenne uwagi oparte wartościowymi argumentami tylko takie trafiają do mnie:)/ oczywiście na bieżąco zgłębiam wiedzę jak uskutecznić pracę z własnym ciałem w drodze do celu. ]

Przydałby się rady czy przerwać już ten trening i zacząć ostry główny cel: MASA czy też na konkretne grupy mięśniowe inne rozwiązania
Pon: Klata+ bic
Dobra rozgrzewka (skakanka 100 pow. krążenie zdecydowanie poprawione)
Ogólne rozciągnięcie i rozgrzanie stawów (łacznie 10min)+ ze 3 głębsze łyki kawy
^Płaska 4 x 10 ( /z grubsza na czym oparłem technikę/zacząłem od luźnego ciężaru pierwszy trening 4 x60kg , następny tyd. 3x60, 1x70 / następny tyd. 2x60, 2x70.. i tak do momentu aż doszedłem do 4x70 kolejne 3x70 , 1x75 i od tego momentu cała kolej +5kg świetnie mi się wraca w ten sposób do formy czuję już możliwości robienia serii znacznie większymi ciężarami ale mi się nie spieszy; podobnie roztrenowałem resztę mięśni stopniowo : Z TYM ŻE NAJLEPSZE EFEKTY PRZYNIOSŁO MI TYM SPOSOBEM TRENOWANIE KLATKI, reszta standardowo generalnie wracam błyskawicznie z pełnym apetytem i zapałem )

Skos + ( 4 x 10 )
(od 6 tyg. Rozpiętki na płaskiej ) 2 x 12 (stały ciężar)

bic
uginanie ramion z hantlem 4 x10
Modlitewnik 3 x12

Wtorek - wolne

Środa : plecy
_rozgrzewka tak jak w pon_
Mc - 4 x 10
Wiosłowanie sztangą 4 x 10
(Od 6tyg.)Wiosłowanie hantlem 2 x 12
Kaptury 4 x 12
Drążek 3/4 max

Czwartek- wolne

Piątek
-Rozgrzewka-
Barki + tric + przedramię
Wyciskanie zza karku sztangi 4 x10
unoszenie sztangi do brody(rolowanie?) 4 x10-12
Unoszenie hantla bokiem (szroksy?)2x 10

tric
Wyć. na wąsko 4 x10
uginanie ramion do czoła(sztanga) 4x10-12
wyć. francuskie zza karku hantlem 2x10

Sob
Nogi przysiady 4x10
Wspięcia na palcach 4x12-15
dolny wyciąg uginanie nóg 4 x12

n - wolne

( nie wiem czy dobrze zrobiłem dokładając ćw w 6tyg. jak myślicie ? )

Chcę robić masę,
Co myślicie o moim planie ( Barki od dzielone od klaty oszczędzam przednie aktony, )
samopoczucie świetne/ zawsze dobrze rozgrzany nie odczuwam ciężarów na stawach)

Te technika świetnie rozwija mi siłę klatki masa średnio tylko 2cm na 4tyg. poszło
Czy mógłbym klatę trenować tym sposobem a np. resztę na "konkretną masę" ostrą ? może ktoś jakoś mnie nakieruje...

pozdrawiam

Zmieniony przez - hostel w dniu 2008-10-28 18:37:05

Zmieniony przez - hostel w dniu 2008-10-28 20:10:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu.

Następny temat

Rower a trening nóg

WHEY premium