SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Szkola Walki Drwala-opinia i holenderskie kluby MMA

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 425 Napisanych postów 2465 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27228
Witam wszystkich forumowiczow. Nie jestem do konca pewien czy pisze w odpowiednim dziale...wiec gdyby rzeczywiscie tak bylo to prosilbym o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce;) Ale co do tematu to mam 2 pytania...
1. Slyszalem, ze w Krakowie funkcjonuje Szkola Walki Tomasza Drwala. Sledze wiele filmow z udzialem pana Tomka i z zaciekawieniem wsluch**e sie w jego rady odnosnie takich tematow jak MMA, treningu crossfit i diety... Za kilka miesiecy bedzie mozliwa moja przeprowadzka do Krakowa i chcialbym zasiegnac waszej opini na temat tego klubu... Moze znajda sie osoby trenujace tam?
2. W niedlugim czasie wyjezdzam do pracy w Holandii i chcialbym zasiegnac waszej rady na temat rozpoczecia treningow w ktoryms z klubow... Z angielskim jakos daje rady a chce spozytkowac ten okres do maksimum(mowa tu o okresie ok 2,5 do 3 miesiecy) dodam, ze dopiero chce zaczac treningi bo moj staz ze sportami walki jest zerowy. Za pomoc z gory dziekuje i czekam na wasze odpowiedzi. Ps: w mojej wypowiedzi jest maly balagan i dla sprecyzowania wyjasniam, ze planuje najpierw prace w Holandii a dopiero po tym okresie rozwazam przenosiny do Krk :p

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2013-04-29 02:49:53

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10682 Napisanych postów 45040 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Holandia jest wbrew pozorom nie taka mała, więc wszystko zależy w jakie regiony jedziesz. Aczkolwiek jadąc na 2-3 miesiące prawdopodobnie nie uda Ci się znaleźć żadnego klubu, w którym można zapisać się na taki krótki okres. IMO wstrzymałabym się do momentu przeprowadzki do Krk i wtedy na spokojnie wystartowała

Tu masz przykład, że umowy są zawierane na co najmniej 12 miesięcy... http://www.mmatraining.nl/?page_id=69

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-29 07:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 425 Napisanych postów 2465 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27228
Wiec jesli takowej mozliwosci nie bedzie to moze wykorzystam ten czas na przygotowanie fizyczne...? Zaczalem Rushfit i jestem ciekaw jak bedzie wygladala moja forma po 8 tygodniach. Potem mysle o jakims kompleksie sztangowym lub cross treningu ukierunkowanym pod SW ewentualnie o Niemieckim Treningu Objetosciowym aby powiekszyc nieco mase miesniowa. Co myslicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 albo Muay thai Łódź

Następny temat

szkoła walki