SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoły boksu w szczecinie???

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46603 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
knife dlugo juz trenujesz boks???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 196 Napisanych postów 11362 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86667
Nie wszedł sog. Ile trenuję? Tajski dość krótko - 1 rok (tj. od września 2003) - inne kompatybilne systemy długo. Oryginalny boks - dawno trenowałem 1 rok u Kukiera.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2004-06-23 16:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46603 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
wazysz nie wiele wiecej ide mnie nie chcialbys sie posparowac raz w tygodniu ja cwicze tez prawie rok bo od pazdziernika 2003r.????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 196 Napisanych postów 11362 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86667
Co i u kogo trenujesz? Boks? Zwykły? Zawsze możesz wpaść na sparing. Wiesz - no to już Twój wybór. Rok to mało. Ogółem trenuję 11 lat.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2004-06-23 16:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
siema nie mialem czssu do tej pory odpowiedziec to zrobie to teraz:
trenuje juz mniej wiecej rok indywidualnie . Trenuje mnie Marcin Stankiewicz i teraz mialem mala przerwe (tydzien) ale od poniedzialku zaczynam przygotowania i za dwa tygodnie chce zaczac sparowac a nie mam ochoty chodzic do twojej sekcji bo nie chce mi sie poznawac z jakimis ludzmi ktorzy tam trenuja dla tego pytam sie ciebie czy nie chcesz posparowac ze mna (na zasadach boksu) napewno by mi to troche pomoglo. Jak nie to nie znajde kogos innego rozumiem ze moze ci sie nie chciec. Jesli chcial bys sie ustawic pare razy ze mna na sparing to daj znac na forum. Jeszcze raz powtarzam ze nie zamierzam chodzic do twojej sekcji (na pewno sie nie wstydze i nie boje) bo mam swoja od tego. Po prostu szukam sparing partnera do treningu bo zaczynam cykl treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2893
"bo nie chce mi sie poznawac z jakimis ludzmi ktorzy tam trenuja"
zawsze myślałem ze na treningi to chodzi sie żeby sie czegoś nauczyć...
a nie żeby poznawac ludzi...przecierz nie musisz od razu z kazdym na "TY" zapoznawać

Co ma długo trwać rośnie powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
Jak boks w Szczecinie to tylko Klub Bokserski Skorpion.
Treningi boksu na Wąskej 16 (WDS) i na Mazurskiej 40 w Szczecinie.
Strona klubu: www.skorpion.szczecin.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
czesc moze ktos wie o jakis ciekawych zajeciach ze sztuk walki w szczecinie lub wyjazdach szkoleniowych chetnie bym cos potrenowal a wiekszosc szkol ma przerwy letnie pozatym mialem zaczepke na dworcu kolejowym w wroclawiu jak bylem w delegacji jakos sobie poradzilem ale srtacilem marynarke bo drugi gosciu stal z tylu i go nie widzialem ale pierwszy stracil chyba kleinoty rodzine bo moja noga tam wylodowala wazne ze ocalilem teczke i kase itd

marek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkoły boksu w szczecinie???

Następny temat

BJJ warszawa

Masa