SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoła problemy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 373
Siemanko mam takie pytanie właśnie zacząłem nauke w szkole średniej. Jestem w pierszej klasię i sytuacja wygląda tak, że jakiś typ z 3 klasy ma do mnie bunty. Cały czas albo gapi mi się w oczy myśląc, że sie wystraszę. Zaczęło się od tego, że na początku roku zaj**ał mi perfidnie z bara. Nie chcę problemów i bijatyk ale jeżeli będę zmuszony to będę się bronił. Chłop jest od mnie niższy o jakąś prawie głowę ale o wiele lepiej zbudowany bo widać, że chodzi na siłownie i wiem o tym. Ja jestem szczupły ale wysoki ważę 75 kg przy wzroscie 185, chodziłem na judo jakiś rok czasu i teraz chodzę na grappling. I teraz moje pytanie czy po prostu powinnem mu wyj**ać w momencie kiedy najmniej będzię się tego spodziewał i sprowadzić do parteru i dosiąść go i zrobic z nim porządek. Czy dać sobie spokój, ignorować go i wyjść na p***ę. Może trochę się boję że dostanę ale co morda nie szklanka a nie dam sobie byle idiocie jeździć po mnie. Co byście zrobili na moim miejscu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
SłabyItyle
co jeśli nie dam rady? jakieś porady? nie biłem się nigdy z nikim na ulicy


to będziesz miał w rekordzie 0-1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38185
Opcja z wskoczeniem na niego
Tym sposobem narobiłbyś sobie tylko problemów.

Olej typa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
SłabyItyle
Może trochę się boję że dostanę ale co morda nie szklanka


a zęby nie trawa...

W oczy Ci się patrz powiadasz...może się zakochał?
olej typa dopóki faktycznie nie będziesz musiał się bronić.

PS: Jeśli się faktycznie zakochał to jako grapplerowi Ci podpowiem, jak już się z nim będziesz pojedynkował to nie oddawaj pleców
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
założy mata leo i bedzie czule szeptać mu do ucha

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 373
mata Leo a to normalne że jak raz splynalem po mata Leo to nie pamiętałem z kim walczyłem nawet?xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Olej temat.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 373
olej temat czyli co nie zwracać na niego uwagi po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Tak, nie zwracaj na gościa uwagi. Szkoda się babrać z gównem. Jak będzie potrzeba to oczywiście wskaż mu miejsce w szeregu.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 373
co jeśli nie dam rady? jakieś porady? nie biłem się nigdy z nikim na ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38185
Na terenie szkoły zapewne Cie nie ruszy choć i tak wydaje mi się, że na patrzeniu się skończy.

Skoro jesteś wyższy to masz lepiej, nie daj sie trafić i wal tak żeby nie miał szansy oddać.
Za jajka + 10 do bólu, pamietaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
No to dostaniesz wp******, przecierpisz fizycznie może i psychicznie i wrócisz silniejszy.. albo i nie

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walka będać wkur***nym

Następny temat

Dobór sprzętu i ciekawostki do walki KB

Wiecej