SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szeroko rozumiane zwiększanie siły pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16475
No więc mam problem, dzięki stosowaniu różnych planów(m.in Wodyna - chwała mu za priorytet na klatkę) i dołożeniu suplementacji(w końcu) zaczynam pokonywać stagnacje i brnąć dalej.
Zauważyłem zależność - z początku masa szła mi dobrze, siła stała. Doszło do pewnego momentu, że masa wzrosła o jakieś 8 kilo wagi ciała a siła dalej była z grubsza w tym samym miejscu. I bum, wielka stagnacja - mięśnie były zbyt słabe aby uszkodzić same siebie i doprowadzić do rozrostu, nie wiem czy jest to możliwe, ale to wyglądało w ten deseń - przy wyciskaniu ciężaru robiłem pod siebie, chwilowa słaba pompa a potem już nic. Z pomocą przyszło HST, dzięki niemu siła zaczęła skakać a razem z siłą pojawiły się bodźce dość mocne aby doprowadzić do wzrostu masy.
Pozostaje jednak nadal jeden problem - słabe plecy. Chociaż wszyscy mówią mi, że plecy pod względem rozbudowy mam nawet niezłe to ja nie jestem zadowolony z wyników siłowych jakie mi umożliwiają. MC ostatnio było 70 x 15 - tutaj się nie martwię, wraz z HST będzie lepiej, wiosłowań chwilowo nie robię, a prawdziwym problemem jest podciąganie - podciągnę się tylko jakieś 6-7 razy a powinienem już podciągać się z obciążeniem.
Jestem teraz w cyklu HST i chcę ułożyć priorytet pod podciąganie w następnym splicie, jak mam to zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Split partia 2X pytanie

Shaker