SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szerokie biodra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam was, mam 1,82 wzrostu, ważę 90kg. Mam duży problem z biodrami więc proszę was o pomoc, gdyż wygląda to dość nieproporcjonalnie do reszty ciała. Mam 112 cm w biodrach, co jak się domyślacie nie wygląda to dobrze. Ciężko jest mi dobrać jeansy, a jak takie znajdę to w nogawkach wyglądają jak wory. Jakiś czas temu chodziłem na siłownię, ale ostatnio przestałem, wisi mi trochę tłuszczyku, ale nie dużo. Co polecacie aby pozbyć się tego problemu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Jak niby chcesz zmniejszyć biodra? Przecież ich w żaden sposób nie ściśniesz, możesz zmniejsz je optycznie poszerzając plecy i barki

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Jak pozbyć się tego tłuszczyku na biodrach, o to mi chodziło. No i niekoniecznie to wina tłuszczu, bo jak wcisnę palec w biodro to może 2 cm wejdzie, wtedy czuję kość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17993
Jak wciśniesz 2 cm to sobie policz ze wzoru na okręg, jak ci to zwiększa obwód. To wcale nie jest mało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminotransferaza alaninowa

Następny temat

Ból kręgosłupa - odcinek lędźwiowy

WHEY premium