SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczupła z tłuszczem na brzuchu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 dni Przeczytanych tematów 5
Nigdy nie ćwiczyłam i nie wiem jak się do tego zabrać. Mam 34 lata i zawsze byłam szczupła, urodziłam dwójkę dzieci i z 49 kgz przed ciąż przybyło 6 kg. Nawet lepiej się z tą wagą czuje nadal jestem szczupła, tylko brzuch jest straszny. Jak zacząć z dietą i ćwiczeniami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 4305 Napisanych postów 6301 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 225228
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9658 Napisanych postów 114502 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370337
Zaerknij do działu Ladeis, tam dziewczyny Ci podpowiedzą, anwet są gotowe plany rozpisane dla osob poczatkujacych w domu czy to na siłowni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7134 Napisanych postów 146032 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1168847
Kwestia czy problem brzucha dotyczy pozostałości tkanki tłuszczowej czy też nadmiaru rozciągniętej skóry gdzie gdzie ten tłuszcz dodatkowo się gromadzi to być przede wszystkim trzeba było ustalić aby obrać strategię działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2032 Napisanych postów 49247 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489933
jw wrzuć zdjęcie zobaczymy jak to wygląda i w jakim kierunku należy działać

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po treningu