SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szatnia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424
ja bym odbil ale nie mam abona

w ogole masz ta jeszcze ta tauryne czy komus dales bo mielismy sie umówic


Zmieniony przez - dizee w dniu 2006-01-28 11:14:25

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co do dopingu to teraz siedza tam same zle koksy i jest dretwo


i bardzo dobrze koks to nie sa cukierki ja np. nie znam sie na koksie prawie wogle i pozniej jesli chcialbym cos to nie wiem czy dobrze koles pisze czy nie choc ten spamerski post mogl zostac wlasnie by sie w jednym wyglupiac ale wlasnie najbardziej w dopingu spamu nie powinno byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
spokojnie immo i ever mimo,ze w dopingu maja duzo sogow niczego by ci nie proponowali ani nie rozpisywali,ja tez mam tam status znawcy,a doradzic moglbym ci tylko w tym czego sam uzywalem,taka mam zasade,nie zabieram zdania na temat czegos czego sam nie testowalem,a w dopingu jest sporo takich gupio madrych co sie naczytaja wszytkiego ,a pozniej podaja sucha wiedze i sie nie wiem czym podniecaja.A post spam moglby sobie byc,szkoda go tylko dlatego,ze sie ekipa nasza rozleciala,a byla fajna paczka;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja i tak co chwile zmieniam niki wiec mnie sogi i tak gruchaja. a po drugie w dopingu sie tylko udzielalem w spamie i w tematach związanych ze stawami i nic wiecej.

fakt cała paka sie rozleciala, mam nr gg osób ze spamu ale nie chce mi sie nawet z nimi gadac, lepiej bylo w poscie smiechawe zrobic, na gg to juz nie to samo

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No dlatego uwazam ze niedobrze ze nie ma tego postu juz a co do tego to nie wszyscy napewno robia tak jak Ty ,IMo czy Ever ktos napewno patrzy mam znawce to***** znam sie bede polecal itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
ja jak juz pisze to tylko wtedy gdy jestem pewien czegos.

fuuck meczocy dzien

od jutra cykl

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
jaki cykl ? tylko nie mów ze na saa... ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
hehe immo w suplach pisal,ze nie na saa ever tak wiec nie musimy sie martwic o młodego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
no to git bo myslalem ze saa. a wtedy to bym go zmieszal z blotem, ziemia, potem i przedtem i nawet ze spirytem.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia w Zielonce

Następny temat

Fibo 2005 Essen - Fotki

WHEY premium