SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szampon z finaserydem??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1952
witam
czy znacie jakis szampon zawierajacy finasteryd ?? jak sie ma skuteczność terapi takim szamponem z przyjmowaniem tab. porpercii?

Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
O ile mi wiadomo to nie ma czegos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1952
o ile mi wiadomo są jeden jest nawet czeskiej produkcji.. niestety nazwy nie pamietam ale bylo forum o nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wiec trzeba poszukać w necie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
a finasteryd to nie doustnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ludzie czasem stosuja nizoral z domieszka finasterydu rozkruszonego.Tzn w czymstam rozkruszaja i rozpuszczaja fina,a nastepnie to do nizoralu.Rozkmin sobie lysienie.info ,mozesz sie z tej strony duzo dowiedziec,nie tylko o lysieniu!.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
na lysienie.info ludzie takie mają rozpiski jak nasze koksy z dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bez kitu,ale trzeba przyznac,ze obczajeni sa jak malo kto,mysle ze jesli idzie o tematyke odbloku i oslony,to wiedza ich przewyzsza kazdego koksa tutaj.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
hehe no jak obczajałem swego czasu (bujnej czupryny nie mam) to takie odniosłem wrażenie. i jeszcze ci kolesie na forum co się chcieli zabić, bo uważali, że przez łysienie ich życie legło w gruzach. matko boska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
A typy co mocz lub kloc na glowe pchali?

Wiesz,juz Ci samobojcy to jedno...trzeba zrozumiec tragedie tych ludzi,bo najwyrazniej maja straszne problemy z soba,ale jak koles se wlasne siki na banie leje?.

Pamietam jak typo pisal,ze kiedys stadium jego lysienia osiagnelo jakis tam stopien i ogolil glowe na lyso.Tak sie wstydzil,ze w pracy w czapce siedzial.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062


ja tam się nie wstydze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maść dla konia

Następny temat

lekkie opuchniecie na podbrzuszu

WHEY premium