SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - In Comfort Zone

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20726 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607760
Jawor50
BroStyle -- a ile Twój Tata miał lat jak zaczął te buteleczki zbierać
Bo tak się zastanawiam czy aby na mnie już nie nadszedł czas aby zmienić zainteresowania
Łatwiej byłoby np.znaczki układać ,niż tony na treningu przewalać


Jawor Ty się nawet nie wygłupiaj Znaczki to nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80251
_Szajba_
BroStyle
Na starość ...


Sam jesteś qrwa na starość

Keto dla zdrowia. Wydaje się że moje ciało jako źródło energii potrafi wykorzystać tylko węgle krążące we krwi. Cały nadmiar idzie w tłuszcz by później ten tłuszcz wykorzystać jako, no jako źródło energii. Wątroba coś tam pewnie magazynuje, ale mięśnie jeśli już to w znikomym stopniu. Zjawisko "pompy mięśniowej" jest dla mnie całkowicie obce bez względu na to jaki trening bym wykonał.

A może to takie moje fanaberie?


Ja po przeczytaniu "Anabolic Diet" mocno się zastanawiam czy keto to jest dla zdrowia. Bo większość osób na nim spożywa tony nasyconych kwasów tłuszczowych, mało warzyw, niemal zero owoców i czy to jest zdrowe?
Za mało wiem żeby sobie odpowiedzieć na to pytanie. Z drugiej jednak strony wtrynianie mnóstwa węgli np. 8g/kg masy ciała też może nie być najrozsądniejsze.

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Qitr
_Szajba_
BroStyle
Na starość ...


Sam jesteś qrwa na starość

Keto dla zdrowia. Wydaje się że moje ciało jako źródło energii potrafi wykorzystać tylko węgle krążące we krwi. Cały nadmiar idzie w tłuszcz by później ten tłuszcz wykorzystać jako, no jako źródło energii. Wątroba coś tam pewnie magazynuje, ale mięśnie jeśli już to w znikomym stopniu. Zjawisko "pompy mięśniowej" jest dla mnie całkowicie obce bez względu na to jaki trening bym wykonał.

A może to takie moje fanaberie?


Ja po przeczytaniu "Anabolic Diet" mocno się zastanawiam czy keto to jest dla zdrowia. Bo większość osób na nim spożywa tony nasyconych kwasów tłuszczowych, mało warzyw, niemal zero owoców i czy to jest zdrowe?
Za mało wiem żeby sobie odpowiedzieć na to pytanie. Z drugiej jednak strony wtrynianie mnóstwa węgli np. 8g/kg masy ciała też może nie być najrozsądniejsze.


Tłuszcze nasycone nie są niezdrowe, nie wiem czemu ciągle jest im przypinana ta łatka. Tłuszcze trans są niezdrowe. Spożywanie miksu tłuszczów nasyconych i cukrów jest niezdrowe.
Musimy też się przyjrzeć czy spożywanie warzyw jest zdrowe, ze względu na toksyny jakie się w nich znajdują, popatrzmy choćby na strączki i ich proteiny (lektyny), które potrafią uprzykrzyć życie ze względu na ich role obronną u rośliny. Czy chociażby rośliny bogate w szczawiany jak np. jarmuż.
Nie możemy wrzucać wszystkiego do jednego wora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Trucizna ("niezdrowość"), to kwestia dawki
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73483
Taa... Szajba i starość , dobre sobie ...
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Trening

Pobiegane
Prawie dyszka lekkiego biegu na wysokim tętnie. Jak wyraźnie widać, obecna miska pozwala mi na mocny trening układu sercowo naczyniowego przy niskiej intensywności pracy układu mięśniowego. Minus jest tylko taki, że wszelkie wyliczone strefy, zakresy, progi i tempa mogę teraz o kant dupy rozbić



1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20726 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607760
Tak czytam i się zastanawiam czy lekki bieg na wysokim tętnie to dobrze czy źle? Nie powinno być niskie tętno przy lekkim biegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Viki
Tak czytam i się zastanawiam czy lekki bieg na wysokim tętnie to dobrze czy źle? Nie powinno być niskie tętno przy lekkim biegu?



Generalnie to padaka, tylko Szjaba to ładnie ubrał w słowa. Może zbyt ładnie

Nie wiem czy to tez wynik miski czy raczej nieregularnego biegania. Ja przy śmieciowej misce mam podobne syfne HR
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ja jak dawno nie biegałem albo jestem zaorany, to mam tętno w kosmosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Turoń Polarny

Ja przy śmieciowej misce mam podobne syfne HR


ale Szajba twierdzi, że to nie jest śmieciowa miska tylko dla zdrowotności taka
ja obecnie jak się opyerdalam z bieganiem to mi spoczynkowe pod 50 spadło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit wady i zalety

Następny temat

Plan treningowy kalistenika

WHEY premium