SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - HIM Malbork 2020

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1484 Napisanych postów 3206 Wiek 64 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41336
"Nie wiem czemu koledzy nazywają mnie Szajba"
Już teraz wiesz.
Zdrowiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5800 Napisanych postów 12905 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 535751
No ładnie załatwiłeś nogę

Te rany to mi się trochę kojarzą z logiem najlepszego biegu z przeszkodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1614 Napisanych postów 1876 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 23298
A mi z monsterem.. tylko trzecia krecha za krótka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5800 Napisanych postów 12905 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 535751
Tsu bo ten bieg to ma właśnie podobne logo do monstera czyli nie tylko ja mam takie skojarzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 789 Napisanych postów 1967 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56629
Ładnie zszyli?
Zdrówka

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

http://www.sfd.pl/DT_nadine_,_pół_roku_str.26-t1075034.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 333 Napisanych postów 580 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9325
Pakudnie. Dobrze że tylko na tym się skończyło. I chyba tak strasznie nie bolało skoro pierwsze za co chwyciłeś to telefon i strzeliłeś focie :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 361 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5461
Zdrówka!!!
Oby szybko i ładnie się goiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 156 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 1234
O kurde,kurde, no ale zdarza się. "Szwecki eksperyment" wychodzi, praca bez maseczki.
Wyliżesz się, ja też takie miałam kawał mięcha zwisał, lekarz zapytał, czy pani z samurajem walczyła.
Żarty, żartami ale współczuję i zdrowia życzę.
Trzymaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1556 Napisanych postów 4138 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73732
Uuuu lalaaaa....
A gdzie było BHP gdy to się stało ? - wybacz, zboczenie zawodowe

Zdrówka i oby się szybko zagoiło!

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3450 Napisanych postów 9449 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545210
Dziękuję ślicznie za wszystkie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia
Nuda okrutna.
Rana oczyszczona (chyba nigdy nie miałem tak czystej nogi), pozszywane równo jak spod Singera.
Fotka zrobiona w celu usprawnienia obsługi medycznej, coś jak nieśmiertelnik na szyi z grupą krwi i podstawowymi danymi personalnymi.
Cięcie ostre, nie poszarpane, mięśnie nietknięte, arterie w porządku, powinno szybko i ładnie się goić.

I tym optymistycznym akcentem zamykam ten rozdział bo zaczyna się mdło robić w moim jakby nie patrzył, sportowym dzienniku

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-04-23 21:47:58
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ładowania węglowodanami do oceny

Bialko zestaw