SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - HIM Malbork 2020

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13894 Napisanych postów 17326 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 974277
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3272 Napisanych postów 9200 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 543593
Straszny galimatias na mecie by się robił
Na wagą każdy może się pochylić i zejść do odpowiedniego poziomu. Z ilością siwych włosów na skroniach się nie zawalczy. Nie bardzo wyobrażam sobie jak ścigam się do mety po prawej stronie mając za rywala dwudziestolatka mknącego z paczką Durexów w garści a po lewej siedemdziesięciolatka z czarnym workiem na zwłoki
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13894 Napisanych postów 17326 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 974277
Nie no, do kategorii wiekowych dodałbym wagowe.
Czyli kat
50-55 lat
waga -65
waga 65-70
waga 70-80
waga +80kg

P.S
Ja byłbym w "Grubasach"

Zmieniony przez - FighterX w dniu 6/3/2020 9:43:14 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5176 Napisanych postów 12509 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 563593
Przecież w tri waga jest elementem tego sportu, jak dobry rower czy buty - każdy może się postarać mieć najlepszą/najlepszy dla osiągnięcia najlepszego dla siebie wyniku.
A z wiekiem nie wygrasz...
Szajba ma słuszność, aczkolwiek jego obrazowy sposób przedstawienia siedemdziesięciolatka budzi mój sprzeciw!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1313 Napisanych postów 2028 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44112
_Szajba_
Wskoczę i wyskoczę
Nie po to wybrałem triathlon by z młodzikami rywalizować. W triathlonie jest podział PRO i amator, jest również podział na kategorie wiekowe co pięć lat.
I jest to moim zdaniem uczciwe

Nie wiem jak jest w TRI, ale w kolarstwie powinna była być jeszcze jedna kategoria "były zawodnik". Bo pełno takich wśród "amatorów"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ładowania węglowodanami do oceny

Bialko zestaw