SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - HIM Malbork 2020

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1395 Napisanych postów 2193 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45451
Z tą wagą to niedługo mnie dogonisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3450 Napisanych postów 9448 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545205
Plan był na 78kg, ale podejrzewam że jeśli posiedzę w domu ze dwa tygodnie to sobie ten plan będę mógł o kant dupy rozbić
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1484 Napisanych postów 3206 Wiek 64 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41328
_Szajba_
Plan był na 78kg, ale podejrzewam że jeśli posiedzę w domu ze dwa tygodnie to sobie ten plan będę mógł o kant dupy rozbić

Chciałbyś ale wtedy dupa nie będzie miała kantów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1395 Napisanych postów 2193 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 45451
_Szajba_

Ja tam w Ciebie wierzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3450 Napisanych postów 9448 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545205
Dziś się nie ważyłem

W przerwie pomiędzy gruntowanie podłogi w garażu a wylewaniem masy samopoziomującej, pojechałem na krótki acz treściwy trening.
Tym samym moja body baterry jest bardziej pusta niż pełna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1088 Napisanych postów 1820 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84880
taki malutki przerywnik między pracami w domu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14689 Napisanych postów 17836 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 976971
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Fajnie jest w domu
Wstaję z pierwszym kurem, o ósmej, spać chodzę przed północą, praca dopasowana do treningów a treningi do pracy. Ciśnienia nie ma, zdrowie dopisuje więc i wyniki się same robią

Trening
Poszła dycha lasem. Pierwszy kilometr luźno, z górki. Krótka chwila przerwy na siusiu i 10km w dobrym tempie. Generalnie 10km w piachu i lekkim błotku i gdzieś około 8 kilometra odcinek asfaltem. Trochę się z sił wypstrykałem, ale wpadł PR na tym dystansie.
Niestety, będę musiał podciągnąć strefy trochę do góry co wiąże się bezpośrednio ze zmniejszeniem komfortu na treningach. Próg LT idzie w górę ze 164 do 170

7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 333 Napisanych postów 580 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9325
Ładnie pobiegane....ale tych Specjalnych Środków Treningowych co miały być do dalej nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak to nie widać?
Rozgrzewka - 1km
BC - 10km
Wszystko jak na dłoni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ładowania węglowodanami do oceny

nutlove