SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syrenka Nori. Dążenie do zdobycia mięśni i niskiego BF

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
W piątek if utrzymany 2000 kalorii i lużny bieg na 10km w oknie żywieniowym. Sobota wolne od pracy i zrobiłam bieg na głodnego na 10km, no powiem dało radę ale czuć mniej energii. Zobaczymy jak to jutro pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja zawsze na głodnego to tak 20-30 min biegu ok, potem już dramat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a mi się lepiej biega bez śniadania. jak zjem to mi brzuch jak balon rośnie i czuję, że puszczę pawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie i nie mam zamiaru i nie biegam. A truchtam i więcej nie zamierzam, bo jest mi to totalnie niepotrzebne. Gdyby jednak coś mnie przycisnęło to prędzej wstałabym wcześniej żeby zjeść choćby godzinę przed wyjściem, bo nieważne czy owies, czy omlet czy banan czy sama kawa to wypycha mi brzuch maksymalnie i czuję się jakbym z uczty wyszła. I co ciekawe tylko rano przed bieganiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
No tak to jest z tym śniadaniem jak mówicie. Ja muszę po śniadaniu czekać 3 godziny albo wypić tylko kakao kawe ze śmietanką. Wtedy brzuch nie doskwiera a energia trochę lepsza. Wczoraj w niedzielę wytrzymałam ten IF odnotowałam spadek wagi na 47,8 kg dziś 47,6 kg. Trening zrobiłam taki mieszany ale wypadło w oknie żywieniowym rower po lesie 16km potem od razu bieg szybki na 3,5 km i powrót rower 7km. I od razu 2 serie po 15 powtórzeń brzuch na kółku. Zobaczymy czy rozboli mnie bo po jednej serii nie bolał a po trzech było ostro! Kalorii wpadło 1930 b-98 t-53 w-213. Dziś będzie bieganie na głodnego. Chcę tak to wmanewrować żeby już niedługo po tym biegu zjeść posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
eveline
Nie i nie mam zamiaru i nie biegam. A truchtam i więcej nie zamierzam, bo jest mi to totalnie niepotrzebne. Gdyby jednak coś mnie przycisnęło to prędzej wstałabym wcześniej żeby zjeść choćby godzinę przed wyjściem, bo nieważne czy owies, czy omlet czy banan czy sama kawa to wypycha mi brzuch maksymalnie i czuję się jakbym z uczty wyszła. I co ciekawe tylko rano przed bieganiem


no wiadomo, ze raczej ciezko zjesc normalny posilek i od razu wyjsc biegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No dla mnie nawet 1/3 omleta nie dała rady, 2 gryzy też nie ale wiadomo to dość indywidualna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3181
To bieganie bardzo kiepsko dziś poszło bez jedzenia. Normalnie miałam miękkie nogi. Zrobiłam tylko 6km i to w wielkich mękach. Przemyśle jeszcze inacxej to okno ustawic. Jak sie nie da to bede musiała zrezygnować i if bo nie o to przrcież chodzi żeby stracić formę.Dołączam zdjęcie sylwetki z dzisiaj.





Zmieniony przez - syrenka nori w dniu 2017-07-10 22:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ładnie jest, Syrenko Sportowo i tak sprężyście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPO6 VS YOHIMBINE - wycinka

Następny temat

Brzuch jak balon?!

WHEY premium