SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syntrax - Matrix 5.0

temat działu:

Syntrax

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 108096

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
smak moze dobry ale dzialanie takie se ;]




brawo

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 663
Jesli chodzi o efekty itd. to dobre.
Dobrze rozpuszcza sie z woda, z mlekiem znacznie gorzej.

Wanilia smakuje jak przeslodzona woda z kurzem. Poszukam innego smaku, bo juz sie ciesze ze worek mi sie konczy.

Who Dares Wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
Mam smak wanilia, jakościowo bardzo dobre a cena nie taka duża

Polecam, warto kupić

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6470
Wedlug mnie bardzo dobre bialko. Rozpuszczalnosc b.dobra i smak czekoladowy jest poprostu pyszny. Polecam innym. Za 2,24 kg zaplacilem 170 zl.

Bez poświęcenia nie ma wygranej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
Po pierwsze przepłaciłes
Po drugie czekolada ma 2,42kg.
Po trzecie bardzo dobre białko, stosowałem jako białeczko na noc

Zmieniony przez - wronek89 w dniu 2008-03-15 21:21:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
ciastka- dobre, ale bez rewelacji
pomarancz- wypasna !! Tylko do lodówki wstawic i robic soki
1

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
ja polacam wanilie ,cisateczka tez wporzo(białko rozpuszcza sie za***iście ale co niektórzy myśla ,że pływajace w szejku kawałki ciastek to źle rozpuszczone białko),ale najnardziej czekolade mniam

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Musze kieyds zrobic sobie z Mleczkiem i zrobic z tego lody ;) super odzywcze lody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na moje niema co sie podniecac bialko moim zdaniem gorsze od trecowskiego mam smak ciasteczkowy i w sumie nie przypadl mi do gustu...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
mam nadzieję, że to dobty temat, bo pytanie też dotyczy matrixa 5.0 obecnie zjadam białko Nutrend Formline, ale stwierdziłam, że nie był to najlepszy wybór mam zamiar kupić coś nowego i tu pojawia się moje pytanie: które z tych 3 białek będzie lepsze: 1) Matrix 5.0 2) All Stars Hy Pro 85 http://fitaktiv.home.pl/allstars/product_info.php?cPath=2&products_id=15&osCsid=7ae9f8f0fcae8a83e7049d6d84d4ce24 3) Protein Plus Davida Kirscha http://www.btowstore.com/epages/Store2_Shop1359.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Store2.Shop1359/Products/WAP0001/SubProducts/WAP0001-0001 moja sytuacja wygląda tak: jestem na diecie wysokobiałkowej w celu zrzucenia kilku procent tłuszczyku. codziennie godzina ćwiczeń aerobowych + ćwiczenia na różne partie mieśni. do tego biorę Lipodex firmy All Stars. chcę się odchudzić, spadek wagi nie jest tak ważny, zależy mi żeby zgubić tłuszcz i przybrać trochę mięśni
które białkow powinnam w takim razie wybrać? czy nie ma znaczenia i wszystkie 3 są takie same?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syntrax - Guggulbolic

Następny temat

Syntrax - Nectar Lattes cappucino

WHEY premium