SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Synteza kolagenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Zastanawiam się jak to jest z syntezą kolagenu , npp zwiększa ją a teść zmniejsza w dawce większej niż 200 na tydzień i tu rodzą się dwa pytania czy działanie tych dwóch środków znosi się nawzajem i czy chodzi o 200mg czystego teścia bez wagi estra?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Pytanie konieczne do tego zagadnienia: czy 200mg nandrolonu zwiększa syntezę kolagenu o tyle samo co 200mg testosteronu ją obniża (bez wagi estrów oczywiście). Bez tego nie dobierzemy odpowiednich proporcji testosteronu do nandrolonu, tak by suma ich przeciwnych działań dotyczących kolagenu wynosiła zero.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
prosze, napiszcie mi jakie sa rodzaje kompleksów pobudzajacych synteze kolagenu, błagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
sądząć po nicku jesteś kobietą saa odpada.Z czym masz problem?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Mam do opracowania 4 tematy zwiazane z kolagenem i nie wiem jak to ruszyc. Naprawde potrzebuje pomocy.
temat 1 Co jest potrzebne do produkcji kolagenu w skórze?
temat 2 Rodzaje nośników- w czym jest zamykany.
temat 3 Rodzaje kompleksów pobudzajacych synteze kolagenu
temat 4 przykłady kosmetyków zawierajacyvjch produkty stymulujace synteze kolagenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
temat 2 Rodzaje nośników- w czym jest zamykany.
transdermalnie
oralnie
temat 3 Rodzaje kompleksów pobudzajacych synteze kolagenu
Nandrolon,Boldenon,Methenolone.

Na mazidlach sie nie znam, wiec reszty nie napisze :)

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Bardzo dziekuje. To juz mi duzo pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też sie nie znam na mazidłach ale

temat 4

w kosmetykach do stymulowania procesów regeneracji komórek i syntezy kolagenu używana jest Echinacea

Skóra sucha wykazuje skłonność do łuszczenia się i do przedwczesnego powstawania zmarszczek. Echinacea zapobiega temu przez stymulowanie procesów regeneracji komórek i syntezy kolagenu. Skóra sucha pod wpływem stosowania preparatów zawierających Echinacea odzyskuje równowagę hydrolipidową i gładki, zdrowy wygląd.

jednym z wielu przykładowych kosmetyków mogą być (nie wiem dlaczego wybrałem akurat ten)

Ujędrniające perły do pielęgnacji skóry biustu i dekoltu. Zawierają substancje roślinne gwarantujące efektywność i bezpieczeństwo preparatu. Ekstrakt z Centella Asiatica i lecytyna ujędrniają i nawilżają skórę. Echinacea zapobiega degradacji włókien kolagenowych i powstawaniu rozstępów. Olejek słonecznikowy wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiegając podrażnieniom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Jesteście kochani. Bardzo dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 223
Zmieniony przez - Topol w dniu 2009-11-06 03:16:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Chłopaczek zapytał i odpowiedzi brak. Zapytała dziewczynka, i chociaż to off top to mili forumowicze odpowiadają chórem:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test pomocy????

Następny temat

Decka + susta pytanie okres dzialania??

WHEY premium