SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Symex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2005
Witam, pytanko kończę jutro ostatni strzał propa a wcześniej było NPP dodatkowo Badałem estro i prolaktynę Prolaktyna w normie a estro gdzie norma do 206 mam 292 Rozumiem że z takim estro nie warto podchodzić do odbloku a więc jak to zrobić z symex i kiedy wtedy zacząć odblok Aktualnie HCG leci Z góry dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 40312 Napisanych postów 283933 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1404716
Jak bedoesz podawal hcg teraz?
Co po hcg będzie szło?
Rozpisz cykl i pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeśli chodzi o cykl to leciało co 2 dni 100mg NPP i 125prop. 25npp a propa było 30. W ostatnim tygodniu propa zacząłem HCG 5000 rozbite na 5 poniedziałek środa piątek. Następnie mam 2 opakowania clostylbegyt a więc 20szt. oraz opakowanie tamoxifen Myślałem po 1 na noc clostylbegyt oraz 1 tamoxifen na noc Tamoxifen tydzień dłużej Tylko teraz kwestia co z tym estro jak mam 292 a norma 206 i jak ma się to do odbkoku Prolaktyna nisko Myślałem nad symex ale teraz kwestia jak i ile i kiedy odblok bo jak wiadomo prop krótko trzyma i odblok przydałby się w miarę wcześnie Z góry dzięki za odpowiedź i ewentualnie poprawki jeśli coś nie do końca dopracowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ogólnie jutro ostatni prop a HCG do przyszłego piątku mi wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 40312 Napisanych postów 283933 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1404716
Daj dwa dni po tabsie exe i za 3 dni jedna i bym już odstawil lepiej wchodzic na sermy z e2 w górnych widelkach lub nawet tuż nad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za odpowiedź Dobrze czasami bardziej doświadczonych posłuchać niż brać na pałe :) Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Dobrze było by potwierdzić to jeszcze pod koniec hcg badaniem testa i estro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok tak zrobię. Mam jeszcze jedno pytanie czy warto dorzucić ghrp6 do odbloku czy nic to nie da? Ogólnie czytałem że tamoxifen znacząco obniża wydzielanie igf1 a ghrp6 podwyzsza a więc da jakiś pozytywny skutek dodatek do obloku czy mija się z celem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - początek

zestaw jelly baton