SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka skiny fat

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 110
Witam, mam problem z moja sylwetka, gdyż przy wzroście 170 waże 70kg. Problem leży w tym że mam sylwetkę typu skinny fat I mimo że jestem chudy mam brzuch wystający. Czytałem I powinnem robić cardio Ale czytałem też że gdybym zaczął robić cardio to bym zszedł do 60kg. A nie chce tak mało ważyć . Slyszalem również też, że przed treningami cardio powinno się pierw troszkę przytyć A potem to spalić żeby było z czego to spalić.Diete mam Ale bardziej taką że nie podjadam I nie jem fast food itd itd. Proszę o waszą pomoc bo już się zgubiłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Nie ma treningu który jest ukierunkowany na spalanie tłuszczu z brzucha, trenowanie brzucha wzmacnia mieśnia a nie spala tłuszcz z tego rejonu, zerknij do działu trening w domu masz tam gotowe plany już rozpisane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38184
Cardio jest dobre zawsze, na samopoczucie, na wyniki, na zdrowie, na układ sercowo-naczyniowy itp itd.
Waga nie jest wyznacznikiem żadnym więc tym się nie sugeruj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 110
Ale gdybym chciał zostać przy tym 70kg to pierw bym przybrać na masie musiał A potem cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Skinny / fat to raczej się kłóci

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pokaż zdjęcie sylwetki to będzie wiadomo co Ci doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Mianem „skinny fat” określa się osoby, które pozornie sprawiają wrażenie szczupłych, nawet „wysuszonych” (zwłaszcza, gdy oglądamy je w ubraniu), jednak faktycznie ich ciało jest galaretowate, sflaczałe, z reguły pokryte cellulitem. Choć ważą niewiele, to posiadają bardzo wysoki procent otłuszczenia (brzuch, „boczki”, uda, pośladki, ramiona), niski zaś tkanki mięśniowej. Główną przyczyną bycia „skinny fat” jest „parcie” na chudość, czyli dążenie do uzyskania jak najniższej wagi ciała, przy wykorzystaniu diety (nie oszukujmy się, w tym przypadku najczęściej głodówki) oraz treningu (w postaci częstych, niejednokrotnie kilkugodzinnych sesji aerobowych). Takie połączenie daje nam efekt w postaci, kolokwialnie mówiąc, „sflaczenia”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 621
Najlepszym sposobem będzie chyba redukcja, która umożliwi zejście do niższego poziomu bf i lepszą jakościowo masę. Bo nie ukrywajmy że masa przy wysokim poziomie bf nie jest najlepszym wyborem. Jeśli jesteś osobą poczatkującą możesz jeszcze mieć nadzieje na rekompozycje, czyli budowanie masy na ujemny bilansie kalorycznym.

Tak dla wyjaśnienia 00 to nie jest mój rok urodzenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Sam trening siłowy z małą nadwyżką, trening siłowy i do ciśniesz. Zmiany musisz zaobserwować
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 110
A Treningi cardio mogą być W zamian na ćwiczenia siłowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
cardio to uzupełnienie treningu siłowego - dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 110
I do tego może być dieta polegająca na nie podjadaniu itd?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocne bicia serca c.d

Wiecej