SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka akrobaty - Prośba o rade.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Witam.
Mam 15 lat, 180 cm wzrostu i 56 kg wagi. Jestem bardzo wysportowany, lecz nie umiesniony. Moją przyszłość wiąże z tańcem współczesnym i akrobatyką. Chodzi o to, ze jestem bardzo szczuply i nie mam duzo miesni[ ogólna budowe mam ok, zarysowane miesnie na brzuchu itp.]. Bardzo podoba mi sie to, ze mam "niedowage" i jestem bardzo lekki, bo trenuje akrobatyke i tańcze. Chcialbym sie dowiedziec w tej sprawie tego, czy przybycie na masie i wyrzezbienie potem miesni pogorszy moją koordynacje ruchow i stane sie wolniejszy itd?. Chodzi tu o to, ze wiele osob mi mowi iz jestem za chudy, moglbym przypakowac itd, ale boje sie, ze zmniejszy to moja szybkosc ruchow[jak pisalem troszke wyzej] Chcialbym zeby w szczególnosci wypowiadały sie tu osoby tanczace, badz trenujace akrobatyke. Peace^^
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie, pulsometr.

Następny temat

1000m brak konkretnego planu

WHEY premium