SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka Pomoc Porady

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11
Cześć Na wstępie coś o mnie:
Lat 17
Waga ciała 68kg
Wzrost 183
Stosowałem już Gainery Białka itp Mam to za sobą.
Zażywam suplement Jablaczam Kreatyny już 2 tygodnie owszem Mam już dosyć szybki wzrost siły.
Zamówiłem dzis 60 kapsułek kreatyny Dokładnie Jabłaczanu żeby nie przerywac Cyklu.
Mam Do was Pytania:
1. Co sądzicie o zazywaniu Kreatyny w moim przypadku... Mam dosyć szybki metabolizm oraz mam ułóżoną dietę i trening na Plecy Barki oraz bicepsy i tricepsy.
2.Jaką dokładnie dawkę powinienem przyswajać kreatyny? Szukałem dużo informacji na ten temat ale chcę poradzić się ludzi zaprawionych w boju!
3. Kreatyne lepiej jeść w posiłku po posiłku czy na Czo? Że przed treningiem oraz po To Wiem i do tego się stosuje.
4 jak jeść kreatyne w dni bez treningu? Chodzi mi o porę dni czyli Na Czczo itp...
Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Powinieneś taki temat wrzucić do innego działu. W twoim przypadku przydałoby się trochę poczytać i dowiedzieć jak wygląda prawidłowe jedzenie i trening.
Jak masz ułożony trening na plecy i barki?? Nie rozumiem. Oznacza to, że nie robisz nóg, klaty itp? Chcesz zrobić masę? Nie ma znaczenia kiedy weźmiesz kreatynę ona nie działa jak kofeina natychmiastowo. Standardowa dawka to jest 5 gr. W zależności od masy ciała. Kreatyny się nie bierze w cyklach. Nie robi się też fazy ładowania bo to nie ma większego sensu. Ja biorę ją już od 2 lat praktycznie bez przerwy.
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11
Mam oczywiście na całe ciało rozpisne ćwiczenia zapomniałem o tym wspomnieć Wielkie Dzięki Doszkole się w temacie prawidłowego jedzenia Itp Pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
1 60 kapsów to za mało na cykl potrzeba ponad 300, tak pół kg kreatyny trzeba mieć gdzieś
2
1. Sposoby dawkowania kreatyny:
1) Suplementacja stała:
5g dziennie o dowolnej porze dnia
Lub tylko około treningowo, czyli 5g przed treningiem oraz 5g po treningu.

2) Suplementacja cykliczna (6-12 tygodni) :
DT: 5g przed + 5g po treningu
DNT: 5g o dowolnej porze dnia

3) Suplementacja z fazą nasycenia (do 6tygodni) :
Pierwsze 5-7 dni 20-30g podzielone na porcje po 5g.
Kolejne dni po 3-5g.


3 mzoesz dać przed i po, ona doraźnie nie działa, w bnadanaich wyszło że lepsza jest przyswjalność w obcnosci białka i wegli, jest o tym art w dziale badania naukowe


4 bez znaczenia
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomysł na aktywny weekend

Wiecej