SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syfy po propie bez odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126
Siemano pytanie jak w temacie , brałem propa e2d po 100mg na cyklu już wysypywalo ale wiedziałem ze to skutek uboczny pech chciał ze nie udało mi się dostać odbloku (miał być na 100 a wyszło jak wyszło) no i zaczęło jeszcze bardziej wysypywać biorę cynk 2 tabsy dziennie po 40 mg i chciałem się zapytać o jakieś porady dodam ze mieszkam w de aktualnie do końca roku i nie mam dostępu do lekarza najlepiejcos bez recepty z apteki. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
badania możesz zrobić ?? z apteki Polskiej czy u ciebie?
pewnie hormony rozjechane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126
Właśnie w tym rzecz ze nie mam jak. Najprędzej w grudniu dodam ze od kilku lat zmagam się z trądzikiem ale nie tak mocnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126
No i z apteki u mnie w ewentualności polskiej jakoś może dam radę żeby ktoś wysłał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Na 90% po zejsciu jeszcze e2 poszybowalo i taki efekt. Kiedys przejdzie. Moral jak zawsze taki, zeby miec odblok i IA na wzselki wypadek. Cos tam sobie na syfy mozesz probowac z apteki czy rossmana ale codow Ci nikt nie wymysli. No i tyle.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126
No nic , aprpo kiedyś masz na myśli miesiąc dwa czy dłużej ? No i jakieś naturalne sposoby żeby teścia podbudować oprócz treningu bo to wiadomka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Hormony musza sie unormowac. Tzn krotki cykl na propku na pewno szybciej niz konkretna bomba. Zalezy ile czasu biles, mlody jestes to dziala na korzysc no ale pare tygodni to potrwa.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126
8 tygodni leciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 126
Nic no dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
No niestety bez dojścia do badań czy leków musisz liczyć tylko na to że samo przejdzie
Na syfy jakiś cynk ,mydło cynkowo siarkowe ,ew solarium

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kolejny 20sto latek lapie sie za sterydy i zaklada post z problemami, rece normalnie opadaja.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino solo?

Następny temat

cykl masowy

WHEY premium