SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swojska kiełbasa.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5022
Witam!

Zaczne od tego ze szukałem w wyszukiwarce i nei znalazłem podobnych tematów.

A więc mój tata jest lekarzem weterynarji i jak to przystało na lekrza weterynarji ma pod dostakiem mięsa wieprzowego jako, że ma go dużo często robi kiełbase z sąsiadem z tego mięsą taką domową (nie żeby to jakas firma była). No i chciałem się dowiedzieć czy taka kiełbasa nadaje sie do normalnej diety na mase? Czy nie bedzie zbytnio tucząca? Dopowiem, że kiełbasa robiona jest z samego zmielonego mięsa wieprzowego z dodatkiem przypraw, nie ma w niej innych ulpeszaczy, konserwatnów itp.
1

Siadła masa na qiutasa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29604
Jesli z samego miesa to oczywiscie ze sie nadaje ....

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3949 Napisanych postów 63944 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683546
Pewnie zawiera sporo tluszczu. Uwazaj na proporcje tluszczow w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4104
zdecydoanie tak szamaj zdrowo ino niezapomnij o oliwie i o-3 w diecie wtedy taki wurszcik niezaszkodzi ani zdrowiu a co wazne jest smaczny :D

dawny uzytkownik 369258 :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar ćwiczeń ? - SZKODLIWE ?

Następny temat

Oliwa - jeszczeni nie pilem

Fruzelina