SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swędzenie na cyklu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam mam pewien problem, 3tyg zacząłem kolejny cykl leci enan Deka i boldenon. Boldenon już kończę więc nawet nie biorę go pod uwagę, enan z Deka lecą pierwszy raz. Od pewnego czasu strasznie swędzi mnie skóra, gdy się drapie jest cała czerwona i wyskakują takie małe pryszczyki Panowie co to może byc? To już jest nie do wytrzymania :/ w którą stronę tu uderzyć, ale pozbyć się problemu? Jeszcze zauważyłem, że włosy zataczały dość mocno lecieć ;/


Zmieniony przez - vioodi w dniu 2018-08-08 21:46:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Może poprostu masz alergie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Wrzuć jakaś ankiete
Ten bold to dlaczego tak ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Daj Zyrtec 1tabs ed z rana, powinien pomóc. I podstawa - nie drap

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Staram się nie drapać ale jest mega ciężko ;/ znalazłem zdjęcie w jakimś poście wygląda to mniej więcej tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Może reakcja na sok
Może reakcja na coś innego
Może reakcja na pogody teraz i pot
Który to twój cykl ??
Ankieta --

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Właśnie jest to tylko na przedramienach cholernie swędzi a jak podrapie wyskakuje więcej takich małych pryszczykow i po 20-30min znikają gdy przejadę paznokciami po skórze od razu jest cała czerwona nie jest to mój pierwszy cykl, ale pierwszy raz mam coś takiego za bardzo nie wiem jak to leczyć ;/ jutro na bank badania ale mimo tego nigdy się z tym nie spotkałem ;/ i włosy cholera zaczęły mocno lecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Cykl nie wiem 8 może? Nie jestem typowym laikiem, po prostu mam problem dlatego przyszedłem tutaj na forum. Pierwszy raz mam taki problem ze swędzeniem do tego jakoś włosy zaczęły cholera mocniej lecieć, jak zacznę się drapać (chociaż staram się nie) robi się to miejsce czerwone i jest więcej małych pryszczykow wygląda trochę jak pokrzywka cholernie swędzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Chłopie skończ już z tymi włosami , ile razy jeszcze to napiszesz ???
Masz reakcje alergiczna i tyle . Na początek zastosuj się do zaleceń krzykacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Spróbuj z Zyrtec, coś Cię ewidentnie podpala, po co się męczyć i drapaćbez przerwy. Wrzuć tabsa i problem zniknie pewnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Okej lecę w takim razie po zyrtec, dzięki wielkie, Panowie na amerykańskim luzie, wiem, ze macie pewnie milion postów w których trzeba w sensowny w miarę sposób pomóc, ale kto pyta nie błądzi jak to mówią:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niski wynik testosteronu mt

Następny temat

Cykl 11 miesięcy

WHEY premium