SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suszone owoce, ziarna i jogurt...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1886
Witam !

Ostatnio wymysliłem super posilek (tzn. nie wymyslilem ale zaczalem stosowac) a mianowicie: Jogurta naturalny Zott 400ml, do tego 3 łyżki płatków owsianych, 3 łyżki ziarna słonecznika i 3 łyżki pestek dyni... do teko kilkanascie plasterków suszonego banana... no i mam pytanko:

Nie zadużo w tym węgli ? Ten banan smakuje rewelacyjnie ale jest mega słodki, czekolada przy tym to mi sie gorzka wydaje...

spartans never retreat! spartans never surrender!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Przede wszystkim trochę mało białka. A liość węgli zależy od rodzaju diety/zapotrzebowania/tolerancji insuliny/pory dnia...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
J/W o jakiej porze dnia jesz ten posiłek ?

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-04-04 15:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Zwróć uwgę czy te banany nie są ,,zatopione'' w jakimś syropie lub miodzie,to dlatego są słodkie no i czasem są jeszcze smażone bo czuć w nich tłuszcz.Takie kupuje się w supermarketach.Nie wiem jakie są w sklepach ze zdrową żywnością.Może lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Jeszcze jakies bialko by sie do tego przydalo bo malo A przede wszystkim napisz kiedy to masz zamiar szamac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1886
no jem to przeważnie jak wracam z uczelni, ale dzisiaj przyłojiłem sobie jako sniadanie i całkiem dobrz emnei trzymało... jesli chodzi o białko to staram sie czerpac jak najwiecej z diety choc i tak nie jestem w stanie przyjac te standardowe 2 gr na 1 kg masy ciała, wiec po swietach zaczynam suplementacje bialkiem z ostrowii. A jesli chodzi o tryb zycia to staram sie jesc 5 razy dziennie male ilosci, ćwicze codziennie (Tyle ze jeden dzien to silowo a drugi aeroby i na zmiane) Cel: redukcjia i troche zbudownai emasy choc powoli nie ma juz co redukowac bo przy wzroscie 178 cm udalo mi sie juz zejsc do 73,5 kg z... 95 :P, także powoli bede sie zwracal w strone budowy masy miesniowej.

PS: Zeby nie bylo, nie chce sie skoksować tylko ladnie wyrzezbic sylwetke.

PS2: Wlasnie wydaje mi sie ze te banany sa w czyms maczane... ale tylko mi sie wydaje. Kupowane w sklepie ze zdrową żywnoscią.

spartans never retreat! spartans never surrender!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1886
no to jak z tym jogrtem wkoncu ? ;)

spartans never retreat! spartans never surrender!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ORZECHY ZIEMNE

Następny temat

Extremalna Redukcja Ocena

Wiecej