SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150
Mam taka suste http://fakesteroids.republika.pl/galeria/sustanon/sustanon_r_f.jpg 

ta co w srodku .. ale ma bialy pasek... to fake czy poprostu nowa szata xD

„Dorastająca” siła!!! ...i jeszcze wyzej ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
daj zdjęcia swojej na tej focie są 3 różne.Susty egipskiej jest masa wałów jedne działają lepiej inne gorzej ciężko powiedzieć co jest w środku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193


Ja mialem z bialym paskiem egipska(chyba gdzies nawet jeszcze jest u mnie ampulka) i lipa totalna. Jestem zdania ze byla to wy**bka. Cechy charakterystyczne: idealne, rowniusienkie ampy(dziwne co?), bialy pasek/obwodka, idealne napisy. Ampy bardzo ciezko sie lamaly(bez pilowania nie dalo rady-kruszyly sie w reku).

Zeby bylo smieszniej-jak sie zorientowalem to kupilem kilka sztuk dla porownania z innego zrodla. Ampy takie ze kazda z innej parafii, napisy tez-pasek za to zielony i lamaly sie leciutko. Roznica w dzialaniu widoczna od razu.


edit. znalazlem ampki


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2008-12-30 11:00:11

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150
dokladnie takie mam.. to jak ktos poza F1.08 mial jeszcze takie? czy to fake czy poprostu slabo klepaly F1.08 xD ??

„Dorastająca” siła!!! ...i jeszcze wyzej ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest podrobka susty ale dziala jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
miałem podobnie wyglądającą kupiona w Egipcie była ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie macie zdanie o...?

Następny temat

kuracja

WHEY premium