SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

75

Wzrost

173

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

108 luźno

Obwód uda

55

Obwód talii

85

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jest 2b/4-5w/1t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

100 tabl mety Biosira, oraz 10 ml sustex z king labs

Opisz swój plan treningowy

4 razy w tygodniu, spilt

Cel cyklu

Masa oraz dużo siły (pod wyciskanie na klatkę)

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6-7 miesięcy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Niski

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudnięcia

Stan zdrowia

B,dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nic z tych rzeczy

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka, 3000kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 110 kg,mc 160-170kg,przysiad 110kg+masa ciała, w każdym ćwiczeniu techniak jest lux
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Cześć, planuje cykl który ma się składać z 10 ml susty, może to mało ale poprzednim razem ładnie poszło bo jakieś 7 kg z czego może z 1kg straciłem.
Cykl planuje zrobić 5 tyg po 2 ml tygodniowo co daje 500mg mieszanki teścia, na odblokowanie oczywiście clomid 16 tabl 1t/50mg.
Jest to krótki cykl ale daje dobry efekt bo poprzedni cykl właśnie tak leciałem.



Do cyklu mam oprócz diety oczywiście odżywke białkową Ostrowia WPC 80. glutamine oraz inne dodatki w do cyklu.

I tutaj pytanie czy dawać suste e3d czy raczej e4d, cykl taki krótki ponieważ zostało mi mało czasu jakiś 5-6 tygodni.
I czy da taki sam efekt co poprzedni cykl, susta będzie ta sama czyli z king labs.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94327 Napisanych postów 364262 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668593
średnio widzę taki cykl,dlaczego tak krótko??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Nie ukrywam że czas mnie goni bardzo a chce zrobić jeszcze troche siły i masy, a odblok też troche potrwa a w pracy robić go nie za bardzo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94327 Napisanych postów 364262 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668593
a co ma praca do odbloku itd?tutaj 99% pracuje i robi cykle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Wiem tylko to będzie praca sezonowa bo z wieku winika że się jeszcze ucze a w takiej pracy na siłke nie pójde i dieta będzie taka jak będzie.. a na odbloku musze jeszcze bardziej wszystkiego pilnować żeby lipy nie było, może jakieś małe rady od ludzi którzy siedzą dłużej w temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5195
No tak !lodzianin za krotko siedzisz w temacie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
To było skierowane tak samo dla niego jak i do Ciebie a czytałem jego większość postów i wiem że koleś ogarnia lepiej niż nie jestem by chciał nie pisałem niestety swoim kontem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Masz trochę głupie podejście do cyklu ale nie dziwie się sam mając 19 lat popełniałem błędy Nie wspominając o HCG to jaki ty masz problem z od blokiem pracując Zjedzenie 1 tab na noc to problem Skoro twierdzisz że pracując zawalisz dietę i treningi to sorry ale musisz jeszcze dorosnąć do dopingu

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Może i masz racje ale mimo wszystko spróbuje i jak będzie ten temat jeszcze z miłą chęcią podziele się informacjami co i jak poszło, smutne jest to że tak jak jest zawsze musze uczyć się na własnych błędach bo odpowiedzi nie dostałem praktycznie żądnej, pewnie wszystko było by ok jak bym sobie wątrobę i nerki rył metą, jednak ja wole injekcje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ale jedyna rozsądna rada w obecnej sytuacji i tak Ci się nie spodoba i nie będzie do przyjęcia, bo jest ona taka, żebyś sobie darował teraz bo to kompletnie nie ma sensu.
Po pierwsze susta na 5 tygodni to nawet dobrze nie zdąży się rozkręcić, po drugie w 5 tygodni to mięsa nie nabudujesz a wzrost wagi będzie wynikał jedynie ze wzmożonej retencji, z niczego więcej, po trzecie zaraz się odblokujesz a do tego praca nie będzie pozwalała na zachowanie diety i treningi więc nawet gdybyś cokolwiek zbudował na tym cyklu to i tak wszystko potem stracisz.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Przemyśle tę opcje bo jeszcze nie zacząłem, ale susta z tego co wiem działa jeszcze od 2-3 tyg po ostatnim shocie;)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z propem. Co dodać?

Następny temat

Deca+testosteron enanthate problem z przyrostami

WHEY premium