SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta + deca + prolo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Witam. Mam środki firmy Troy Labs, 1xsusta, 1xprolo i 2xdeca. Wszystkie maja stezenie 250(przynajmniej tak jest na flakonach). Chce z tego ulozyc jakis rozsadny cykl. Na pewno bede od samego poczatku bral tamoxifen ze nie odezwala sie gineka. Dzieki za pomoc.


Ankieta:
1. WIEK: 26
2. WAGA: 83
3. WZROST:177
4. STAŻ NA SIŁOWNI: 4,5 lata
5. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: były ale brane bez sensu przez co nabawiłem się małego gruczołu w sucie.
6. TRENING: trening dzielony od poniedziałku do piątkuk(koło 13) + 3 sesje cardio w tygodniu około 21.
7. CEL CYKLU: masa,siła
8. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ponad 2 lata
9. POZIOM BF%: 15%
10. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): przewazajaca ekto
11. STAN ZDROWIA: dobry
12. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
Klata 120kg, martwego nie robię bo mam rozwalony kręgosłup, przysiad tylko maszyna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Zostane przy tym co mam, dokupie tylko tescia zeby walic 2 tyg dluzej. Dzieki za pomoc. SOG przyznany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Co do diety to trzymam mocno miche. Spozywam okolo 3500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ankietę się całą wypełnia.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
a jeśli gino wyskoczy od deki?to nolva nie pomoże.
1-10 deka 250 mg week do tego test 250 mg bite 2 razy w tyg,jak się skończy enan przechodzisz na mixa,ale i tak braknie testa,tetsa min 2 tyg więcej od deki pasowało by dać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Dokupie flakon testa w takim razie. Duze prawdopodobienstwo gino od deki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nie duże.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
A moze jak skoncze dlugi tescie to na propa odrazu? I do tego wino moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
dokup mixa i na nim skończ,długie estry same się ładnie taperują

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
deka - 1ml week
enan - 1ml pn, czw, a potem tak samo 2 flakony susty
tamo 10mg czy 20?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Tamox od razu nie potrzebny. Trzymaj w razie gino.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Gruczol maly mam pod lewym sutem wiec wolalbym zeby nawet na chwile mnie nie zaszczypalo. Reszta dobrze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka wycinka na mixie

Następny temat

Sklepowe PCT

WHEY premium