SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Syrenka on tak tylko do zdjec lubi przypozowac, na codzien prezentuje sie troche inaczej

Bazylia, czasami az za bardzo


Zmieniony przez - _Susełek_ w dniu 2017-04-05 00:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
bazylia35
Susełek Ty to sobie lubisz pojeść. Micha WOW!

Susełek, znana tez jako 'odkurzacz'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no nie mniej jednak jest ładnie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Teapot tak od dzis do mnie mow ale to prawda, zjesc potrafie i jak sobie pomysle, ze jest taka mozliwosc, ze bede musiala scinac kalorie to cierpie niczym mlody Werter

Kebula staram sie

Dziewczyny tak na szybko robie zrzut miski, treningu i rozpiski jedzeniowej i lece do pracy

Trening wchodzi coraz lepiej, juz ciezary przestaja byc zalosne, a zaczynaja byc lekko smieszne. Ponoc technika tez idzie do przodu, wiec jest git

W misce obcinam troche tluszcze, a bede dokladac wegli; moze mniej bedzie burczec w brzuchu.

Ps. Dolaczam zdjecie posilkow do pracy ;)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Młody Werter jednak z powodu obcięcia kalorii nie cierpiał A tak serio to 4000 kcal to dla konkretnego zawodnika. Masz apetyt faktycznie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Nigh, to porcja na dwa dni, cierpie na brak czasu, wiec wszystko licze i gotuje od razu na dea dni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Przepraszam, ale w takim wypadku zmuszona jestem odebrac Ci zaszczytny tytul 'odkurzacza'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Teapot nawet jezeli to wszystko ze zdjecia zjadlam w ciagu jednej przerwy w pracy? Jestem zdruzgotana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no 2000 kcal to już wrażenia nie robią takiego.Jak pochodzisz po dziennikach to są osoby które jedzą o wiele więcej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 144 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2637
Night, wiem doskonale o tym, ze sa ludzie jedzacy znacznie wieksze ilosci, bardziej mi chodzi o to, ze na tych 2000 kcal jestem wiecznie glodna i zastanawiam sie jak to rozplanowac, zeby mi jednak w brzuchu nie burczalo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla mojej kobiety do oceny

Następny temat

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

WHEY premium