SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy pytaie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
Witam serdecznie, mam pytanko, od razu przejdę do konkretów, trenuję mma, z filmów Jakuba Mauricza dowiedziałem że w tym sporcie mile widziana i wskazana jest suplementacja - BCAA, AAKG, Tyrozyna i może być też CLA, sa jeszcze inne ale pytanie dotyczy wyżej wymienionych, mianowicie planuje zakupić taki zestawik, więc czy mogę brac te wszystkie suplementy jednoczesnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
ok to po kolei :)
2) 20 lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
3) Wzrost 182 cm, waga becnie 78- jestem na redukcji
4) Staż ciężko określić na siłowni zaczałem trenować kilka lat temu ale tak na poważnie z dietą itp od połtora roku, staż mma 1 rok, tylko ostatnio miałem 6 miesięcy przerwy przez złamanie ręki , 2 miesiące temu wróciłem na siłownię a teraz od poniedziałku wracam do moich treninów mma
5) cel wypalenie reszty tłuszczu, np dołu brzucha i nabranie więcej suchego mieśnia bo mnei wysuszyła trochę ta przerwa
6) wcześniej stosowałem regularnie, bcaa, kreatynę, białko, czasami carbo, i beta-alaninę
7) nigdy nie stosowałem spalaczy
8) BCAA, kreatyna białko
9) Ścisłą iete trzymam już długo, obecnie 2-2.5 g białka/kg 1.3 tłuszczy/kg reszta węgle. ale przy treningach mma będę jadł 1.5g białka/kg 1.3g tłuszczy i reszta węgle bo nie wiem na razie ile będe miał kalorii ale planuję rozpocząc jakościowej masy mięśniowej
10) Finanse no na razie mam minimalnie mniejsze ale od przyszłego miesiąca mogę spokojnie wydać trochę więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
Sory skończyło mi się miejsce :)
Teraz wydam około 300zł na suple bo mniej więcej tyle mi będzie potrzebne z tego co liczyłem.









Zmieniony przez - Jemiol2311 w dniu 2016-08-05 18:43:53

Zmieniony przez - Jemiol2311 w dniu 2016-08-05 18:50:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
witaj.
jak najbardziej mozna laczyc wszystkie wymienione przez Ciebie suplementy, czy to w jednej porcji czy ogolniekowo
tylko samo CLA nie wiem czy do konca spelni Twoje oczekiwania co do wycinki reszty fatu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
No to super :)
a co do CLA to będzie tylko wspomagacz, bo dalej zostawie delikatny bilans ujemny więc sam deficyt wypali jeszcze to i owo, a pozatym to ma jeszcze inne funkcje np wspomaganie wzrost masy mięśniowej więc za stosunkowo nie dużą cenę myślę że warto to przetestować :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
z ciekawości jakie dawki CLA bedziesz wrzucal?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
Myślę że tak jak jest zalecane 1-2 kapsułki 2 razy dziennie po śniadaniu i na ok. 30 min. przed aktywnością fizyczną.


Zmieniony przez - Jemiol2311 w dniu 2016-08-05 19:28:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
pytam dlatego, ze w badaniach naukowych z tego co kojarze dopiero ilości typu 3-4g na dobę wykazywały pozytywny potencjał modulujący metabolizm tłuszczy w naszym ciele
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
Aha czyli by wychodziło że trzeba brać 3-4 capsy żeby działało, no nic ja z tym suplementem nie miałem doświadczenia i właśnie nie zagłębiałem isę za bardzo w badania itp , zacznę od 2 tbleten 2 razy dziennie i zobaczymy co się będzie działo, później ewentualnie można zwiekszyć dawkę, dodam tez że Tyrozyna tez ma wpływ na spalane tłuszczu więc to może być fajne połączenie :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i L-Karnityna Olimp 1500 - dawkowanie a treningi poranne + dni nietreningowe

Następny temat

Co po revex?

WHEY premium