SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no mam problem, widzisz teraz mówisz że już jest wszystko ok i wyjaśnione, tak samo było po sojowej wersji 1 czy tam 2 econo i aktywatora. wyniki badań supli których ja podałem? wystarczy ich skuteczność i skład oraz firma która jest długo na rynku wyrobiła jako taką renomę a nie sfd które weszło na start z syfem roślinnym. Jestem bardzo anty bo sam kupiłem 6 a potem 5 woreczków econo .. i tak dobrze że mi estro nie ruszyło od tych roślinek . no ale wiesz na forum sfd nic nie zdziałam pisząc moją opinię ponieważ tu wiadomo czyją stronę kto trzyma a takie wypowiedzi zostają wywalane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Maniano
no ale wiesz na forum sfd nic nie zdziałam pisząc moją opinię.


Co masz na myśli pisząc te słowa? Twoja decyzja, nie chcesz nie kupujesz, i nie przesadzaj ze estrogen Ci od razu podskoczy po porcji białka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po porcji nie, chyba widziałeś ile tego zjadłem. białko dla starych dziadów/dziewczyn . Pisząc tamto miałem na myśli że opinia o suplach sfd na forum sfd nigdy niebędzie subiektywna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam Thermo speed extreme + ćwiczenia

Następny temat

Drobna redukcja, spalacz + cos na regeneracje

WHEY premium